ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini Türkiye’ye Gelecek

ZTE’nin tasarım tarafında en güçlü telefonun olan ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini Türkiye’ye gelecek. Donanım Haber editörü Erdi Özüağ tarafından ZTE yetkilileri ile yaptığı bir görüşmede Axon 7 ve Axon 7 Mini’nin ülkemize geleceği ve yaklaşık fiyatları hakkın bilgiye ulaştı.

Firma yetkililerinin verdiği bilgiye göre Axon 7 ve Axon 7 Mini modelleri Ekim ayı içerisinde ülkemizde dahil olmak üzre bazı bölgelerde görebileceğiz. Resmen satış tarihi belirtilmemiş olsa da Ekim/Kasım aylarında raflarda ki yerini alacaktır.

Yine fiyat tarafında rakamlar kesin olmasa da 4GB RAM’li ZTE Axon 7‘yi 2000₺ altındaZTE Axon 7 mini’yi de 1500₺ altında bir fiyat etiketi ile göreceğiz. Eğer fiyatlar bu şekilde olursa Türkiye’de ki rekabetini de kızıştıracaktır.

ZTE Axon 7’nin özelliklerinden kısa bahsetmek gerekirse; tamamen alüminyum kasa, 5.5-inç QHD (2K) çözünürlüğünde AMOLED ekran, EIS ve OIS (Elektronik ve Optik görüntü sabitleme) yeteneğine sahip 20 MP (ISOCELL) arka 8 MP ön kamera, 4-çekirdekli Snapdragon 820 işlemci, 4/6 GB RAM seçenekleri, 64/128 GB dahili depolama seçenekleri, 3140 mAh kapasiteli batarya, parmak izi okuyucu ve USB 3.0 Tip-C konnektörü bulunuyor.

ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini Türkiye'ye GelecekZTE Axon 7 Mini’nin özelliklerinden kısa bahsetmek gerekirse; 5.2-inç FHD çözünürlüğünde AMOLED ekran, 16 MP arka 8 MP ön kamera, 8-çekirdekli Snapdragon 617 işlemci, 3 GB RAM (LPDDR3), 32 GB dahili depolama, USB 2.0 Tip-C, 2700 mAh kapasiteli batarya ve parmak izi okuyucu bulunuyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!