Xiaomi’den çocuklar için Mi Bunny akıllı saat

Çin menşeli telefon üreticisi olan Xiaomi, çocuklar için Mi Bunny adlı akıllı saatini duyurdu. Çocular için oldukça hoş bir ve tatlı bir tasarıma sahip olan Mi Bunny, 46$’lık fiyatı ile de dikkat çekiyor.

Tamamen çocuklar için tasarlanan akıllı saat, çocukların acil durumlarda yardım çağırabileceği bir güç düğmesine ve aileyle sesli aramalar yapabilme yeteneğine sahip(ön ödemeli SIM kart ile geliyor). Ayrıca ebeveynlerin belirlediği bölgenin dışına çıktığında telefona mesaj yollayarak aileyi uyarabiliyor.

Xiaomi'den çocuklar için Mi Bunny akıllı saat_01

Xiaomi tarafında verilen bilgilere göre Mi Bunny, 6 güne kadar bekleme süresi sunabiliyor. Alarm özelliği ile gün içerisinde yapacağı çalışmaları düzenleyebilirken Suya, toza ve darbelere karışı dayanıklı yapısı ile de çocukların oynadığı oyun ve aktiviteler esnasında saati rahatlıkla kullanabilir.

Teknik özelliklerine tarafında GPS / GLONASS, WiFi, Bluetooth, 300mAh batarya, mikrofon, hoparlör ve ön tarafta LED dot matrix ekrana sahip. Corning’in gıda sınıfı (spatula, kek kalıbı vs yapımında) sıvı silikon kayış kullanılan akıllı saat mavi ve pembe renk seçenekleri ile birlikte gelecek.

Kaynak:miui forum
Aracı:GSMarena
YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!