Xiaomi Mi Mouse Adında Ofis Faresi Duyurdu

Son zamanlarda çıkardığı üst seviye cihazlar ile sık sık gündeme gelen Xiaomi, Mi Mouse adında yüksek malzeme kalitesi ve işçiliğe sahip ofis faresi duyurdu.

Metal ve plastik alışımdan üretilen Mi Mouse, farklı ve oldukça şık bir tasarıma sahip. Üst yüzey metal malzemeden, tuşların olduğu bölüm ve tabanı ise plastik malzemeden imal edilmiş. Küçük yapısı ile mobilite bakımdan da güzel olan cihaz kullanım açısında çok da ergonomik tasarlanmamış.

Hem cihazlar üzerinde bulunan Bluetooth ile hem de kutudan çıkan Bluetooth aparatı ile bağlantı kura bilen (Çift mod Bluetooth) fare, altında yer alan buton yardımıyla 2 farklı cihaz arasında geçiş yapabiliyor.  2 adet AA pil ile çalışan Mi Mouse, pil takıldığında 77.5 gram ağırlığına ulaşıyor.

Xiaomi Mi Mouse

Xiaomi’nin verdiği bilgiye göre hassas algılama yapabilen fare, üzerinde bulunan sensörler yardımıyla 1200dpi‘a kadar algılayabiliyor. Bluetooth 4.0 teknlojisini kullanan cihaz 2.4GHz bandında iletişim kuruyor.

Şuan için sadece Altın ve Gümüş renk seçenekleri bulunan fare, 99CNY (15$, 48TL)’den, 11 Kasım‘da, Çin’de satışa sunulacak.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!