Windows 11 Öncesinde Çıkan 11 Dakikalık Rahatlama Videosu

Microsoft, 24 Haziran’daki bir etkinlik sırasında insanlara “Windows için sırada ne var” lansmanını bir şarkıyla hatırlatmanın en iyi yolunu seçti. Özellikle, Windows 95, XP ve 7 başlangıç ​​sesleriyle birlikte bir “slo-fi” remiksinin tümü yüzde 4.000 azaltılmış hızda çalındı. Gizmodo’nun faydalı bir şekilde belirttiği gibi, bu yavaşlama, muhtemelen kendi başınıza çözebileceğiniz nedenlerden dolayı parkuru tam olarak 11 dakikalık bir uzunluğa getiriyor.

İnsanların yaklaşan işletim sistemi güncellemenizle ilgili olarak yavaşlamaları düşünmesini sağlamak kesinlikle cesur bir stratejidir, ancak sorum şu ki Microsoft neden zaten piyasada bulunan başlangıç ​​ses remikslerine / sanatçılara güvenmedi. Olduğu gibi, sesler, her işletim sisteminin varsayılan masaüstlerini hatırlatan ve bakması oldukça huzurlu olan videolarda çalınır.

Tarz, SoundCloud’da neredeyse kendi tarzıdır ve bundan biraz daha fazla dinlenebilir olma avantajına sahiptir. Beğenseniz de beğenmeseniz de hala merak uyandırıyor ve insanları 24 Haziran saat 11:00 ET’deki açılıştan önce bir hatırlatma almaya yönlendiriyor. Başlangıç ​​seslerini hatırladığınız gibi duymak istiyorsanız, bunun yerine bu videoyu deneyin.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!