Tam Ekranlı Aktivite Takip Bilekliği; Honor Band 6

Ekransız veya küçük ekranlarıyla bildiğimiz aktivite takip bileklikleri Honor Band 6 ile artık akıllı saat görünümüne bürünüyor. Alışık olduğumuz saat ekranlarından daha uzun bir yapıda olan bileklik tek şarjla 14 güne kadar kullanım süresi sunabiliyor.

Bilekliğin; Meteorite Black (Siyah), Seagull Grey (Beyaz/Gri) ve Coral Powder (Pembe) olmak üzeri toplam 3 farklı renk seçeneğine sahip. Ancak bu renklerin sadece bilekliğin kayışı ile sınırlı olduğunu ve gövdenin sadece siyah renge sahip olduğunun altını çizelim.

Honor Band 6 Aktivite Takip Bilekliği

1.47 inç 194×368 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran ile gelen Honor Band 6’nın sağ tarafında bir adet güç tuşu ve mikrofon girişi bulunuyor.  Huawei TruSeen 4.0 ile sürekli kalp atışlarını dinleyen bileklik TruSlee özelliğiyle uyku takibi yapabiliyor. Ayrıca kandaki oksijen seviyesi ve kadın sağlık takibi gibi yeteneklere de sahip.

5ATM ‘ye kadar (denize havuza girebilirsiniz) suya dayanabilen bileklik toplam 10 farklı sporu otomatik olarak tanıyıp takip edebiliyor. Telefonlar ile Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kurabilen ve 180 mAh bataryayla 14 güne kadar batarya kullanımı sunan Honor Band 6’nın NFC’li sürümü 43 dolar, NFC olan sürüm ise 37 dolara satılıyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!