Samsung Galaxy C5 Render Görüntüsü Sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde ard arda sızdırılan fotoğraflarının ardından bu sefer de Galaxy C5 render görüntüsü ortaya çıktı. Süper orta sınıfta yer alması beklenen telefon, Samsung’dan alışık olmadığımız tamamen metal bir kasa ile geliyor.

İlk olarak Galaxy A serisinde gördüğümüz tamamen metal kasalı telefonlar daha sonrasında maliyeti düşürmek için arka tarafı cam çerçevesi metal telefonlara bıraktı. Bu anlamda uzun bir süreden sonra ilk defa Samsung’dan tmamamen metal kasalı bir telefon göreceğiz. Haliyle telefonda kullanılan malzeme ve özellikleri göz önünde aldığımızda Galaxy C5’in fiyat olarak üst seviye telefonlarla yarıştığını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy C5 Render Görüntüsü

Telefonun sızdırılan özellikleri ise şu şekilde; 5.2-inç 1080p Super AMOLED ekran, Snapdragon 617 yonga seti, 4GB RAM, 32/64 GB genişletilebilir dahili hafıza seçenekleri, 16 MP arka 8 MP ön kamera ve 2600 mAh kapasiteli batarya.

Kutudan Android 6.0.1 (Marshmallow) ile çıkan Galaxy C5 6.7mm kalınlığa ve Beyaz, Siyah, Altın renk seçeneklerine sahip olacak. Telefonun sadece Çin pazarına mı, yoksa Global pazar için mi olacağı bilinmiyor ancak, ilk olarak Çin’de satışa çıkacağı söyleniyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!