Samsung Galaxy Buds Live Tüm Detayları

Galaxy Unpacked lansmanında bir çok cihazla birlikte duyurulan Samsung Galaxy Buds Live, farklı tasarım ve kullanım şekli ile tüm diğer kablosuz kulaklıklardan ayrılıyor. Aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip olan kulaklıklarda 3 adet mikron yer alıyor.

Yeni nesil kulaklıklar; Beyaz, Mistik Bornz ve Mistik Siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle geliyor. Tasarım itibariyle kullağın yapısına göre geliştirilen Galaxy Buds Live, kulağın içine giren kulak içi bir kulaklık olmadığını söyleyebiliriz. Yine silikon bir ses çıkışı yüzeyi bulunsa da kulağı rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış bir ergonomide tasarlandığı bildiriliyor.

AKG tarafından optimize edilmiş ve bass konusunda güçlendirilmiş 12mm sürücülere yer verilen kulaklıklarda iki iç ve bir adet de dışta olmak üzere 3 adet mikrofon yer alıyor. Yeni geliştirilen çoklu mikrofon yapısı ile kaliteli ses kaydı ve telefon görüşmesi yapılabilirken ayrıca aktif gürültü engelleyici özelliği ile dışarıdan gelen ses ve gürültüleri engelleyerek çok daha iyi bir ses deneyim sunuyor.

Kulaklık tek şarj ile gürültü engelleme açık iken 6 saat, kapalı iken 7.5 saate kadar kullanım süresi sunabiliyor. Hızlı şarj özelliği ile 5 dakikalık ile 1 saatlik kullanım süresi sunabiliyor. Kablosuz şarj kutusuyla ise tam şarj kapasitesinde 21 saate kadar yetecek kullanım süresi sunabiliyor. Ülkemizde şuan içi 1299TL ‘den satışa çıkan Galaxy Buds Live, tasarım ve kullanım açısından kablosuz kulaklık sektöründe bir fark oluşturacağa benziyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!