Paypal Android İçin Parmak İzi API Desteği Getirdi

Geçtiğimiz aylarda BDDK’nın Türkiye’de sunucu açma talebinin ve vergi vermeyi reddedilmesi üzerine bir süre kullanılamayan PayPal Android İçin Parmak İzi API desteği getirdi.

Yeni yayınlanan v.6.5.1 sürümü ile Android 6.0 ve üzeri bütün telefonlara parmak izi güvenlik desteği geldi. Artık PayPal’a giriş yapma veya para transferi işlemlerinde parmak izini okutup çok daha çok daha hızlı ve güvenli  bir şekilde kullanılabilecek.

Aslında PayPal’ın bir süredir parmak izi okuyucu desteği var ancak bu Samsung’un Parmak İzi SDK’ları erken çıktığı için sadece Samsung Galaxy modelleri için geçerliydi. Ancak geçtiğimiz gün yayınlanan yeni sürüm ile LG, Sony, Huawei, HTC gibi diğer firmaların telefonları da (Android 6.0 ve üzere) artık bu özellikten faydalanabilecek.

Yeni yayınlanan sürüme ilk girişte telefona tanımlanmış olan parmak izi doğrulaması isteniyor. Doğrulama yapılınca önceden girilen hesap bilgilerine göre giriş yapılıyor. Eğer parmak izi telefona daha önce belirlenmemişse parmak izinin belirlenmesi isteniyor.

Yeni sürüm bölge bölge market üzerinden güncelleme şekilde dağıtılıyor. Ancak size hala güncelleme gelmemiş ve yükleyip kullanmak için sabırsızsanız Buraya tıklayarak APKMirror üzerinden indirebilirsiniz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!