OnePlus, 8 Mart İçin Bir Duyuru Yayınladı

OnePlus 9 serisi için resmi sitesinde 8 Mart için büyük bir duyuru yaptı. Yeni OnePlus amiral gemileri, gerçek lansman etkinlikleri değil, kısa teaser sadece “Ufukta yeni bir şey var” dan bahseder ve sayfanın başlığı Moonshot bir uzay aracının fırlatılmasını veya bu durumda yeni telefon serisini ima eder.

Üç telefonu belirten OnePlus 9 serisiyle ilgili birçok sızıntı gördük. OnePlus 9E / Lite, 90Hz yenileme hızına sahip 6.5 inç FHD + ekran, Snapdragon 690 yonga seti ve 64MP birincil kamera ile uygun fiyatlı bir giriş olacak. Vanilya OnePlus 9, yenileme hızını 120Hz’e yükseltmeli ve amiral gemisi Snapdragon 888 yonga seti tarafından desteklenecek. Arkasında 48 MP ana nişancı bulunan üçlü bir kamera kurulumu bekleniyor.

9 Pro, 120 Hz yenileme hızına sahip LTPO panelli daha büyük kavisli 6,78 inç QHD + ekrana sahip olacak. 65W kablolu ve 45W kablosuz şarjlı Snapdragon 888 ve 4.500 mAh pil. Kameralara gelince, geniş, ultra geniş, makro ve derinlik sensör modülü düzeni görmeliyiz, ancak özel bir periskop yok. 48 MP ana atıcı ve 16 MP özçekim kamerası hakkında söylentiler duyduk ama daha fazlası değil. OnePlus, 9 Pro’nun kameraları için Hasselblad ile birlikte çalışıyor, bu nedenle beklentiler önceki yıllara göre daha yüksek.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!