Nothing Ear 1 Kablosuz Kulaklık Geliyor; İşte Detaylar

OnePlus’ın kurucu ortaklarından olan ancak firmadan ayrılan Carl Pei, Nothing isimli şirketiyle ilk ürününü tanıtmaya hazır. Nothing Ear 1 geliyor. İlk ürünlerinin bu yıl Haziran ayında geleceğini belirtti. Pei‘nin blogu, şirketin şimdiye kadarki yolculuğundan ve ilk cihazlarına nasıl ulaştıklarından, hiçbir şeye doğru gitmediklerinden, adı verilen kulaklıklardan olan Ear 1‘den bahsediyor.

Geçen yıl Ekim ayında hiçbir şey oluşmadı ve Pei‘nin blogda bahsettiği gibi, Ear 1‘in ilk konseptleri geçen yıl kış civarında ortaya çıktı ve şimdi onları önümüzdeki ay görmeyi bekleyebiliriz. Pei, “Misyonumuz, hiçbir şey gibi görünen, yaşayan ve hissettiren kesintisiz bir dijital gelecek yaratmak için insanlar ve teknoloji arasındaki engelleri kaldırmaktır” diye yazıyor.

Pei, “Tasarım hala çok gizli ama size söyleyebileceğimiz şey, Ear 1‘in şeffaflık notlarını, ikonik formu ve rafine işlevselliği bir araya getirdiğidir,” dedi. Pei, neredeyse tüm ayrıntıları gizli tutuyor. Bununla birlikte, blog ile paylaşılan konsept sanatında, kulaklıklar için iki kontrol düğmesi olabilecek.

Şirketin sosyal medya paylaşımları sayesinde geçmişte Hiçbir şeyin planlamadığı için bazı konsept çizimler gördük. Pei, Konsept 1 olarak adlandırılan bazı kulaklık resimlerini paylaştı. Kırmızı ve beyaz renkler de ortaya çıktı ancak TWS, bugün gölgelerde gördüğümüz tasarıma kıyasla biraz daha dairesel ve kompakt görünüyordu. Yaklaşan Kulak 1, Konsept 1’in son evrimi olabilir, bu yüzden bekleyip izlememiz gerekecek. Yine, bu sadece bir örnek ve renk şeması her şey olabilir veya hiçbir şey olabilir.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!