Nokia, Yeni Tuşlu Telefonu 2720 V Flip’i Duyurdu

HMD Global, Nokia 2720 V Flip özellikli telefonun gelişini duyurdu. İki yıldan daha kısa bir süre önce bazı uluslararası pazarlarda piyasaya sürüldükten sonra, telefon ABD‘ye eski müşterilerine pazarlanan Verizon markalı bir varyant şeklinde geliyor. 2720 V Flip, Verizon’un LTE ağını, HD aramalarını destekler ve telefon Kai OS çalıştırır.

Kai OS, 2720 V Flip‘in Kai‘nin uygulama kataloğundan indirilebilen Google Asistan, Google Haritalar, mesajlaşma ve sosyal uygulamalar gibi akıllı telefon özelliklerine sahip olmasını sağlar.

Nokia 2720 Flip‘in uluslararası versiyonu 1.500 mAh bataryaya, 4GB depolama alanına, 512MB RAM‘e sahiptir ve gücünü Snapdragon 205 yonga setinden alır.

Özellikli telefonda büyük alfasayısal tuşlar, menü / arama tuşları ve yön tuşları bulunur. Telefonun dış ekranı, arayan kimliği ve bildirimler için 1,3 inç ekrana sahiptir. Dahili ekran 2,8 inçlik daha büyük bir ekrandır. LED flaşlı tek bir 2MP ana kameraya sahiptir. 2720 V Flip, 20 Mayıs’ta satışa sunulduğunda 79 $ ‘a perakende satış yapacak.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!