Nokia C20 Plus Çıkış Tarihi Belli Oldu

HMD Global, Nisan ayında Nokia C20‘yi tanıttı ve bugün 11 Haziran’da C20 Plus‘ı tanıtacağını duyurdu.

Şirket ayrıca Weibo’da C20 Plus‘ın tasarımını ortaya koyan bir poster paylaştı. Telefonun dairesel bir ada içinde iki kamera barındıran dokulu bir arkası var. Burada parmak izi okuyucusu yok ve telefonun ekranının altında da muhtemelen olmayacak, bu nedenle C20 Plus‘ın kilidini açmak için şifre/desen/PIN’e güvenmeniz gerekecek.

Daha yakından incelendiğinde, C20 Plus‘ın üst tarafında 3,5 mm kulaklık jakı olduğunu ve sol taraftaki çerçevenin SIM kart yuvasına oturduğunu görebilirsiniz. Güç tuşu ve ses rocker karşı tarafta olacak.

Poster bize Nokia C20 Plus‘ın ön yüzünü göstermiyor, ancak Plus olmayan varyant gibi daha büyük bir diyagonal olabilecek bir su damlası çentikli ekran bekleyebilirsiniz. Akıllı telefonun ayrıca, C20‘nin hücresinden 2.000 mAh daha büyük olan 5.000 mAh pil ile gönderileceği söyleniyor.

HMD henüz C20 Plus‘ın herhangi bir özelliğini açıklamadı, ancak Geekbench sayesinde, 3GB RAM’li bir Unisoc SC9863A yongasının olacağını biliyoruz. Başka RAM seçenekleri de olabilir.

Kıyaslama veritabanı, akıllı telefonun Android 11’i çalıştıracağını da ortaya çıkardı; bu, muhtemelen Go Edition olacak, çünkü C20 de aynı işletim sistemini başlatıyor.

Resmi açıklamaya bir haftadan fazla bir süre kala, HMD‘nin C20 Plus hakkında biraz heyecan yaratması için daha fazla açıklama yapmasını bekleyebilirsiniz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!