Çift kamerası ve dev bataryası ile ön plana çıkan Motorola One Power ‘ın özellikleri; 6.2 inç 1080p+ çözünürlüğünde LTPS IPS LCD ekran, 16MP+5MP arka ve 12MP ön kamera, 8-çekirdekli Snapdragon 636 yonga seti, Adreno 509 GPU, 3GB/4GB RAM, 32GB/64GB dahili depolama alanı, FM radyo, Parmak izi okuyucu, Hızlı şarj ve 5000 mAh batarya şeklinde.
6.2 inç 1080×2246 piksel LTPS IPS LCD ekran ile gelen Motorola One Power , 403 ppi piksel yoğunluğuna ve %81.3 Ekran/Kasa oranına sahip.
16MP + 5MP çift arka, 12 Megapiksel ön kamera ile gelen Motorola One Power ‘da arka tarafında Çift LED flaş (çift tonlu) bulunuyor. Faz algılamalı otofokus, 16MP(f/1.8 diyafram, 1.12µm piksel), 5MP(f/2.2 diyafram, 1.0µm piksel, derinlik sensörü), panorama, HDR özellikleriyle gelen arka kamera 2160p@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@120fps video kaydı yapabilir.
8-çekirdekli Snapdragon 636 (SDM636) yonga seti kullanılan Motorola One Power ‘da 32GB/64GB dahili depolama alanı ve 3GB/4GB RAM bulunuyor. Adreno 509 GPU ‘ya yer verilen telefonda genişletilebilir hafıza (microSD 256 GB)desteği de yer alıyor.
Teknoloji tarafında Motorola One Power ‘da; Hızlı şarj, mikroUSB 2.0 Tip-C ve 5000 mAh kapasiteli batarya, FM radyo bulunuyor. Ayrıca telefon Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Parmak izi okuyucu ve nano-SIM (çift ve tek SIM kartlı) gibi özelliklere ve 4.5G (Cat6 400/75 Mbps) desteğine sahip.
Motorola One Power Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 (Pie), Android One Arayüzü |
| Uzunluk: | 156 mm (6.14 inç) |
| Genişlik: | 76 mm (2.99 inç) |
| Kalınlık: | 8.4 mm (0.33 inç) |
| Ağırlık: | 205 gram |
| Kasa: | Alüminyum Alaşım |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Siyah |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 6.2 inç, 96.4 cm2 |
| Çözünürlük: | 1080×2246 piksel, 18.7:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 403 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %81.3 |
| Ekran tipi: | LTPS IPS LCD |
| Ekran Koruması: | Corning Gorilla Glass |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 16MP + 5MP çift kamera |
| Flaş: | Çift LED Flaş (çift tonlu) |
| Özellikleri: | Faz algılamalı otofokus, 16MP(f/1.8 diyafram, 1.12µm piksel), 5MP(f/2.2 diyafram, 1.0µm piksel, derinlik sensörü), panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 2160p@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@120fps |
| Ön Kamera: | 12 Megapiksel, f/2.0 diyafram, 1.25µm piksel, LED Flaş, 1080p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Qualcomm Snapdragon 636 (SDM636) 14 nm |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli 1.8 GHz Kryo 260 |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Adreno 509 |
| Sistem Belleği (RAM): | 3GB / 4GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 32GB / 64GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | mikroSD 256 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 5000 mAh ,Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE, EDR |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB: | mikroUSB 2.0 Tip-C, USB OTG |
| Diğer: | FM radyo, Dolby ses, Parmak izi okuyucu, Hızlı şarj |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (tek ve çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 400/75 Mbps |


