Çift arka kamerası ve modüler tasarımı ile ön plana çıkan Motorola Moto Z3 ‘ün özellikleri, 6.01 inç 1080p+ çözünürlüğünde Super AMOLED ekran, 12 MP+5 MP çift arka 8 Megapiksel ön kamera, 8-çekirdekli Snapdragon 835 yonga seti, Adreno 540 GPU, /46 GB RAM, 64/128 GB genişletilebilir (mikroSD 512 GB) dahili depolama seçenekleri, 3000 mAh kapasiteli batarya, parmak izi okuyucu, FM radyo, NFC ve hızlı şarj şeklinde.
6.01 inç 1080×2160 piksel (1080p+) çözünürlüğünde Super AMOLED ekran kullanılan Motorola Moto Z3 , 402 ppi piksel yoğunluğuna, %77.9 Ekran/Kasa oranına ve Corning Gorilla Glasssa 3 darbelere karşı dayanıklı erkan camına sahip.
12MP + 5MP arka ve 8 Megapiksel ön kameraya yer verilen Motorola Moto Z3 ‘ün arka tarafında Çift LED Flaş (çift tonlu) bulunuyor. Faz algılamalı otofokus, 12MP(f/1.7 diyafram, 1.4µm piksel, RGB) panorama, HDR gibi özelliklere sahip olan kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
8-çekirdekli, Qualcomm Snapdragon 835 (MSM8998) yonga seti ile gelen Motorola Moto Z3 ‘de, Adreno 540 GPU, 4GB/6GB RAM, 64/128 GB genişletilebilir (mikroSD 512 GB) dahili depolama alanı bulunuyor.
3000 mAh değiştirilemeyen batarya kullanılan Motorola Moto Z3 ‘de Modüler ekipmanlar, Hızlı şarj, NFC, Bluetooth 5.0, parmak izi okuyucu, Wi-Fi 802.11 а/b/g/n/ac, FM radyo gibi teknolojiler ve 4.5G desteği (Cat6 300/50 Mbps) bulunuyor.
Motorola Moto Z3 Play Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 (Oreo) |
| Uzunluk: | 156.5 mm (6.16 inç) |
| Genişlik: | 76.5 mm (3.01 inç) |
| Kalınlık: | 6.8 mm (0.27 inç) |
| Ağırlık: | 156 gram |
| Kasa: | Ön/Arka Cam (Gorilla Glass 3), Alüminyum çerçeve (6000 serisi) |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | İndigo, Siyah |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 6.01 inç, 93.2 cm2 |
| Çözünürlük: | 1080×2160 piksel, 18:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 402 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %77.9 |
| Ekran tipi: | Super AMOLED |
| Ekran Koruması: | Corning Gorilla Glass 3 |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 12MP + 5MP çift kamera |
| Flaş: | Çift LED Flaş (çift tonlu) |
| Özellikleri: | Faz algılamalı otofokus, 12MP(f/1.7 diyafram, 1.4µm piksel, RGB) panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 2160p@30fps, 1080p@30/60fps |
| Ön Kamera: | 8 Megapiksel, f/2.0 diyafram, 24mm lens, 1.12µm piksel, 1080p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Qualcomm Snapdragon 835 (MSM8998) |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli (4×2.35 GHz Kryo & 4×1.9 GHz Kryo) |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Adreno 540 |
| Sistem Belleği (RAM): | 4 GB / 6 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 64GB / 128GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | mikroSD 512 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 3000 mAh ,Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, EDR, LE, aptX |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB: | mikroUSB 3.1 Tip-C, USB OTG, Manyetik konnektör |
| Diğer: | FM radyo, NFC, Parmak izi okuyucu (çerçevede) |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (tek ve çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 28(700) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |

