Şık tasarımı ve çift kamera ile ön plana çıkan Motorola Moto G6’nın genel özellikleri; 5.7 inç 1080p+ çözünürlüğünde IPS LCD ekran, 12MP + 5MP çift arka 8 MP ön kamera, 8-çekirdekli Snapdragon 450 yonga seti, Adreno 506 GPU, 3/4 GB RAM, 32/64 GB genişletilebilir (microSD 256 GB) dahili depolama alanı, 3000 mAh kapasiteli batarya, parmak izi okuyucu ve FM radyo şeklinde.
5.7 inç 1080×2160 piksel (1080p+) çözünürlüğünde IPS LCD ana ekran ile gelen Motorola Moto G6, 424 ppi piksel yoğunluğuna, %75.4 Ekran/Kasa oranına sahip.
12MP + 5MP çift arka, 8 Megapiksel ön kameraya yer verilen telefonun arka tarafında bir adet Çift LED Flaş (çift tonlu) bulunuyor. Faz algılamalı otofokus, 12MP(f/1.8 diyafram)+5 MP(f/2.2 diyafram), panorama, HDR gibi özelliklere sahip olan arka kamera 1080p@60/30fps, 720p@60fps video kaydı yapabiliyor.
Donanım tarafında 8-çekirdekli Qualcomm Snapdragon 450 işlemcisine ev sahipliği yapan Motorola Moto G6’da, Adreno 506 GPU, 4/4 GB RAM ve 32/64 GB genişletilebilir (microSD 256 GB) dahili depolama seçenekleri bulunuyor.
3000 mAh kapasiteli bataryaya sahip telefon Bluetooth 4.2, FM radyo, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Parmak izi okuyucu, microUSB 2.0 gibi özelliklere 4.5G (Cat6 300/50 Mbps) desteğine sahip.
Motorola Moto G6 Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 8.0 (Oreo) |
| Uzunluk: | 153.8 mm (6.06 inç) |
| Genişlik: | 72.3 mm (2.85 inç) |
| Kalınlık: | 8.3 mm (0.33 inç) |
| Ağırlık: | 167 gram |
| Kasa: | Cam/Alüminyum |
| Çerçeve: | Alüminyum Alaşım |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | İndigo, Gri, Siyah |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 5.7 inç, 83.8 cm2 |
| Çözünürlük: | 1080×2160 piksel (1080p+), 18:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 424 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %75.4 |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: | Corning Gorilla Glass 3 |
KAMERA |
|
| Çözünürlük(arka): | 12 MP + 5 MP çift kamera |
| Flaş: | Çift LED Flaş (çift tonlu) |
| Özellikleri: | Faz algılamalı otofokus, 12MP(f/1.8 diyafram)+5 MP(f/2.2 diyafram), panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 1080p@60/30fps, 720p@60fps |
| Ön Kamera: | 8 Megapiksel, f/2.2 diyafram açıklığı, LED Flaş, 1080p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Qualcomm Snapdragon 450 (SDM450) |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli 1.8 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemcisi(GPU): | Adreno 506 |
| Sistem Belleği(RAM): | 3GB RAM/4GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 32GB/64GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | mikroSD 256 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 3000 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, LE, EDR |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB: | mikroUSB 2.0 TipC |
| Diğer: | FM radyo, Parmak izi okuyucu |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nanoSIM (Tek ve Çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 28(700) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |

Sizce bu telefon mu yoksa plus mı daha iyi fiyat-performans olarak