Şık tasarımı ile ön plana çıkan Motorola Moto E5 Play’in genel özellikleri; 5.2 inç 720p çözünürlüğünde IPS LCD ekran, 8 Megapiksel arka 5 Megapiksel ön kamera, 4-çekirdekli Snapdragon 450 yonga seti, Adreno 308 GPU, 2 GB RAM, 16 GB genişletilebilir (microSD 256 GB) dahili depolama alanı, 2800 mAh kapasiteli batarya, parmak izi okuyucu ve FM radyo şeklinde.
5.2 inç 720×1280 piksel (720p) çözünürlüğünde IPS LCD ana ekran ile gelen Motorola Moto E5 Play, 282 ppi piksel yoğunluğuna, %66.7 Ekran/Kasa oranına sahip.
8 Megapiksel arka, 5 Megapiksel ön kameraya yer verilen telefonun arka tarafında bir adet LED Flaş bulunuyor. Faz algılamalı otofokus, f/2.0 diyafram açıklığı, 1.12 µm piksel boyutu, panorama, HDR gibi özelliklere sahip olan arka kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
Donanım tarafında 4-çekirdekli Qualcomm Snapdragon 450 işlemcisine ev sahipliği yapan Motorola Moto E5 Play’da, Adreno 308 GPU, 2 GB RAM ve 16 GB genişletilebilir (microSD 256 GB) dahili depolama seçenekleri bulunuyor.
2800 mAh kapasiteli bataryaya sahip telefon Bluetooth 4.2, FM radyo, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Parmak izi okuyucu, microUSB 2.0 gibi özelliklere 4.5G (Cat6 300/50 Mbps) desteğine sahip.
Motorola Moto E5 Play Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 8.0 (Oreo) |
| Uzunluk: | 151 mm (5.94 inç) |
| Genişlik: | 74 mm (2.91 inç) |
| Kalınlık: | 9 mm (0.35 inç) |
| Ağırlık: | 150 gram |
| Kasa: | Plastik |
| Çerçeve: | Plastik |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Siyah, Gri, Dark lake |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 5.2 inç, 74.5 cm2 |
| Çözünürlük: | 720×1280 piksel (720p), 16:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 282 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %66.7 |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 8 Megapiksel |
| Flaş: | LED Flaş |
| Özellikleri: | Faz algılamalı otofokus, f/2.0 diyafram açıklığı, 1.12 µm piksel boyutu, panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 5 Megapiksel |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Qualcomm Snapdragon 427 (MSM8920) |
| İşlemci (CPU): | 4-çekirdekli, 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Adreno 308 |
| Sistem Belleği (RAM): | 2 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 16 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | mikroSD 256 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 2800 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Evet |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS |
| USB: | mikroUSB 2.0 |
| Diğer: | FM radyo, parmak izi okuyucu |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nanoSIM |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 14(700), 17(700), 25(1900), 26(850), 29(700), 30(2300), 38(2600), 41(2500), 66(1700/2100) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |

