Moto X 2017 Render Videosu Ortaya Çıktı

Bir süredir Motorola’nın Moto X üzerinde çalıştığına dair söylentiler dolaşıyordu. Bugün Moto X 2017 render videosu ile bu iddialar da güçlenmiş oldu.

Tek parça alüminyum kasa ile görülen Moto X 2017, Moto Z ailesinde benzer tasarım çizgilerini üzerinde taşıdığını söyleyebiliriz. Moto Z ile tanıştığımız modüler sistemin Moto X 2017’de devam etmediğini, buna bağlı olarak da seviye bir orta donanım ve fiyatlandırma ile piyasaya çıkacağını tahmin ediliyor.

Yine geniş bir kamera çıkıntısının sahip olan telefonda, parmak izi okuyucu ve kulaklık girişi bulunuyor. Sızdırılan bilgilere göre Moto X 2017; 5.2 inç ekran büyüklüğüne ve 150×73.8×8.4mm boyutlarına sahip olacak. Ayrıca yine bazı kaynaklarda yayınlanan bilgilere göre telefonun Moto C olacağı ve farklı donanım seçeneği ile satışa çıkacağı bildiriliyor.

Şuana kadar çıkan bilgiler bu şekilde. İlk defa görseli sızdırılan Moto X 2017’nin CES 2017’de tanıtılması beklenmiyor. MWC’de (mobil Dünya Kongresi) tanıtılacağı düşünülen telefonun özelliklerini ve tasarımını ilerleyen günlerde daha detaylı olarak bulabilirsiniz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!