Meizu m3 note; 5.5-inç 1080 x 1920 piksel (FHD) çözünürlüğünde LTPS IPS LCD ekranı, 13 Megapiksel ana ve 5 Megapiksel ön kamerası, Çift LED (çift tonlu) flaşı, 8-çekirdekli 1.8 GHz hızında çalışan Mediatek Helio P10 yonga seti, Mali-T860MP2 GPU’su, 2/3 GB RAM seçenekleri, 16/32 GB genişletilebilir (microSD 128 GB) dahili hafıza seçenekleri, 4100 mAh kapasiteli bataryası, Çift SIM kart ve 4.5G desteği ile ön plana çıkıyor.
5.5-inç 1080 x 1920 piksel (FHD) çözünürlüğünde LTPS IPS LCD ekran ile gelen Meizu m3 note, 403 (ppi) piksel yoğunluğuna, 71.2% Ekran/Kasa oranına, Dinorex T2X-1 Darbeye dayanıklı cama sahip.
13 Megapiksel ana ve 5 Megapiksel ön kamera bulunan Meizu m3 note’ün arka tarafında Çift LED (çift tonlu) flaş yer alıyor. f/2.2, Otomatik odaklama, panorama, HDR özelliklere sahip olan kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
8-çekirdekli 1.8 GHz hızında çalışan Mediatek Helio P10 yonga seti ile gelen Meizu m3 note, Mali-T860MP2 GPU‘suna sahip. 2/3 GB RAM seçenekleri bulunan telefonda 16/32 GB genişletilebilir (microSD 128 GB) dahili hafıza seçeneklerine yer verilmiş.
4100 mAh kapasiteli batarya ile gelen Meizu m3 note, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, nano-SIM (Çift SIM kartlı) ve 4.5G desteğine de sahip.
Meizu m3 note Teknik Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 5.1 (Lollipop) |
| Uzunluk: | 153.6 mm (6.05 inç) |
| Genişlik: | 75.5 mm (2.97 inç) |
| Kalınlık: | 8.2 mm (0.32 inç) |
| Ağırlık: | 163 gram |
| Kasa: | Metal |
| Çerçeve: | Metal |
| Tuşlar: | Fiziksel/Kapasitif |
| Renk Seçenekleri: | Gri, Beyaz, Altın |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 5.5-inç |
| Çözünürlük: | 1080 x 1920 piksel (FHD) |
| Piksel yoğunluğu: | 403 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | 71.2% |
| Ekran tipi: | LTPS IPS LCD |
| Ekran Koruması: | Dinorex T2X-1 – Darbeye dayanıklı cam |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 13 Megapiksel |
| Flaş: | Çift LED (çift tonlu) flaş |
| Özellikleri: | f/2.2, Otomatik odaklama, panorama, HDR (TrueBright ISS motor teknolojisi) |
| Video Özellikler: | 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 5 Megapiksel, f/2.0, 1080p |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Mediatek Helio P10 (MT6755) |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli, 4-çekirdek 1.8 GHz Cortex-A53 & 4-çekirdek 1.0 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Mali-T860MP2 |
| Sistem Belleği (RAM): | 2/3 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 16/32 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 128 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 4100 mAh |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
| Günlük kullanım: |
BAĞLATI |
|
| Bluetooth: | 4.0, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS |
| USB: | microUSB 2.0, USB Host |
| Diğer: |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (Çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat6 300/50 Mbps |
