Kalemi ile ön plana çıkan LG Q Stylus ‘un özellikleri; 6.2 inç 1080p+ çözünürlüğünde IPS LCD ekran, 16MP arka arka 8MP ön kamera, 8-çekirdekli Mediatek MT6750 yonga seti, Mali-T860MP2 GPU, 3GB RAM, 32GB genişletilebilir (microSD 512 GB) dahili depolama alanı, 3300 mAh kapasiteli batarya, NFC, FM radyo, Parmak izi okuyucu, DTS: X Surround Ses, aktif gürültü engelleyici, IP68 sertifikası (suya toza karşı dayanıklı) ve MIL-STD-810G sertifikası şeklinde.
6.2 inç 1080×2160 piksel (1080p+) çözünürlüğünde IPS LCD ana ekran ile gelen LG Q Stylus , 389 ppi piksel yoğunluğuna, %80.2 Ekran/Kasa oranına sahip.
16 Megapiksel arka, 8 Megapiksel ön kameraya yer verilen LG Q Stylus ‘un arka tarafında bir adet LED Flaş bulunuyor. Faz algılamalı otofokus, f/2.0 diyafram, panorama, HDR gibi özelliklere sahip olan arka kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video video kaydı yapabiliyor.
Donanım tarafında 8-çekirdekli Mediatek MT6750 işlemcisine ev sahipliği yapan LG Q Stylus ‘de, Mali-T860MP2 GPU, 3 GB RAM ve 32 GB genişletilebilir (microSD 512 GB) dahili depolama alanına sahip.
3300 mAh kapasiteli bataryaya sahip LG Q Stylus , NFC, FM radyo, Bluetooth 4.2, Hızlı şarj, Suya ve Toza karşı dayanıklılık (IP68 sertifikası), DTS: X Surround ses sertifikası Wi-Fi 802.11 b/g/n, Parmak izi okuyucu, mikroUSB 2.0 Tip-C gibi özelliklere 4.5G (Cat6 300/50 Mbps) desteğine sahip.
LG Q Stylus Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 (Oreo) |
| Uzunluk: | 160.1 mm (6.30 inç) |
| Genişlik: | 77.7 mm (3.06 inç) |
| Kalınlık: | 8.1 mm (0.32 inç) |
| Ağırlık: | 171 gram |
| Kasa: | Ön/Arka cam, Alüminyum çerçeve |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Aurora Siyah, Fas Mavisi, Mor Lavanta |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 6.2 inç, 99.7 cm2 |
| Çözünürlük: | 1080×2160 piksel (1080p+), 18:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 389 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %80.2 |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 16 Megapiksel |
| Flaş: | LED Flaş |
| Özellikleri: | Faz algılamalı otofokus, f/2.0 diyafram, panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 8 Megapiksel |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Mediatek MT6750 |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli (4×1.5 GHz Cortex-A53 & 4×1.0 GHz Cortex-A53) |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Mali-T860MP2 |
| Sistem Belleği (RAM): | 3 GB / 4 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 32 GB / 64 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | mikroSD 512 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 3300 mAh ,Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, DLNA, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB: | mikroUSB 2.0 Tip-C |
| Diğer: | NFC, Fm radyo, Parmak izi okuyucu, Hızlı şarj, IP68 sertifikası (suya ve toza karşı dayanıklılık), MIL-STD-810G uyumlu |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (tek ve çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 28(700), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |

