LG’nin alt seviye telefonu olan LG K4, 4.5-inç 480×854 piksel ekranı, 5 Megapiksel arka 2 Megapiksel ön kamerası, Mediatek MT6735M işlemcisi, 1 GB RAM’i, 8 GB dahili depolama alanı ve 1940 mAh bataryası ile ön plana çıkıyor.
4.5-inç 480×854 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekran ile gelen LG K4, 218 (ppi) piksel yoğunluğuna ve 63.4% Ekran/Kasa oranına sahip.
5 Megapiksel arka ve 2 Megapiksel ön kamera bulunan LG K4’de bir adet LED Flaş yer alıyor.Coğrafi etiketleme, Yüz algılama, HDR, panorama gibi standart özelliklere sahip olan kamera 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
Mediatek’in 4-çekirdekli MT6735M işlemcisi ile gelen LG K4, 1.0 GHz hızında çalışıyor. Mali-T720MP2 GPU’su bulunan telefon 1 GB RAM’e ve 8 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) dahili hafızaya sahip.
1940 mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya ile gelen telefon 4G desteğine de sahip. Çift SIM kart desteği de bulunan telefon Mikro-SIM girişine sahip.
LG K4 Teknik Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 5.1.1 (Lollipop) |
| Uzunluk: | 131.9 mm (5.19 inç) |
| Genişlik: | 66.7 mm (2.63 inç) |
| Kalınlık: | 8.9 mm (0.35 inç) |
| Ağırlık: | 120 gram |
| Kasa: | Plastik |
| Çerçeve: | Plastik |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Beyaz, İndigo |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 4.5-inç |
| Çözünürlük: | 480×854 piksel |
| Piksel yoğunluğu: | 218 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | 63.4% |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 5 Megapiksel |
| Flaş: | LED Flaş |
| Özellikleri: | Coğrafi etiketleme, Yüz algılama, HDR, panorama |
| Video Özellikler: | 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 2 Megapiksel |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Mediatek MT6735M |
| İşlemci (CPU): | 4-çekirdekli, 1.0 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Mali-T720MP2 |
| Sistem Belleği (RAM): | 1 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 8 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 32 GB kadar |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 1940 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Evet |
| Günlük kullanım: |
BAĞLATI |
|
| Bluetooth: | 4.1, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS |
| USB: | microUSB 2.0 |
| Diğer: |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | Mikro-SIM (Çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 3(1800), 7(2600), 20(800) |
| Hız: | HSPA, LTE |
