iPhone’un 2022 Modellerine Dair İddialar Gündemde

Akıllı telefon teknolojisinin pik yaptığı bir yılı geride bırakıyoruz. Bu alanda rakiplerini geride bırakmayı başaran Apple, 2022’de piyasaya süreceği iPhone modellerinde önemli bir geliştirmeye hazırlanıyor.

Apple’ın 2022’deki iPhonelar için bir kamera devrimine gitmeyi tasarladığı konuşuluyor. Sızan iddialar arasında iPhone için 10x optik zoom özelliği öne çıkıyor. Buna göre, Apple yeni modelleri için kamera boyutunu değiştirmeden 10x optik zoomu devreye alacak. Bu, akıllı telefon teknolojisi açısından sansasyonel bir gelişme olabilir.

İddianın sahibi Ming-Chi Kuo, Apple ile ilgili sızıntılarla popüler olan bir isim. Apple’ın Koreli ve Çinli optik firmaları Semco ve Sunny Optical ile birlikte çalıştığını öne süren Kuo, söz konusu çalışmanın 2022’de tamamlanacağını öngörüyor.

Konu hakkında daha farklı iddialar da gündeme geliyor. Apple’ın 10x optik zoom için Samsung’un kamera sensörlerini kullanabileceği yönünde görüşler de var. Bakalım 2022, iPhone açısından ne gibi gelişmelere sahne olacak, birlikte göreceğiz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!