Huawei P9 fotoğrafları sızdırıldı

Huawei P9 fotoğrafları geçtiğimiz gün sızdırılmasıyla birlikte telefonun çift kamera ile geleceği kesinleşti. Zaten bir süredir çift kamera ile geleceği konuşuluyor ve bazı render görüntüleri paylaşılıyordu.

Yine Huawei telefonlarından alışık olduğumuz bir tasarımla gelen Huawei P9, sızdırılan fotoğraflardan görüldüğü üzere arka tarafta çift kamera, lazer otofokus, çift LED flaş ve bir adet parmak izi okuyucu bulunuyor.

Oldukça sade bir ön yüze sahip olan telefonda 2.5D (oval köşeli cam) bulunuyor.Yine sanal tuş dizilimi ile gele telefonun alt kısmında 3.5mm kulaklık jakı, mikrofon, hoparlör ve USB Tip-C konnektörü bulunuyor.

Huawei P9 fotoğrafları yanında telefonun özelliklerine gelecek olursak; Huawei P9, Kirin 950 işlemcisine, Mali-T880 GPU’suna, 3GB RAM’e, 3900mAh kapasiteli bataryaya 5.2-inç 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacak.

Huawei P9 fotoğrafları

Telefonun ne zaman duyutulacağı kesin olarak bilinmiyor ancak bu yılın 2. çeyreğinde lansmanın yapılacağı söyleniyor. Umarız Huawei kamera donanımına ek olarak yazılımını da diğer üst seviye telefonlarla rekabet edebilecek seviyeye getirmiştir.

Aracı:GSMarena
YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!