HTC Nexus Sailfish’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

HTC’nin Marlin ve Sailfish kod adında süper orta sınıf ve üst sınıf şeklinde 2 telefon çıkaracağını biliyoruz. Bugün de Nexus Sailfish’in yeni görüntüleri ve bir adet fotoğrafı ortaya çıktı.

Alt tarafta görüleceği gibi telefonun ön, alt ve yan taraflarının (çerçeve) nasıl olacağı görülebiliyor. HTC’nin klasik tasarım çizgilerini görebildiğimiz Nexus Sailfish’in arka kapak bölgesinin yarıya kadarı cam diğer yarısının da Alüminyum alışımda olduğunu söyleyebiliriz.

Nexus Sailfish'in Yeni Görüntüleri

Henüz arkadaki o cam vari bölgenin ne amaçla yapıldığını bilmiyoruz. Nexus telefonunun dışında başka bir cihaz olsaydı arkada ki cam bölümün dokunmatik bir yüzey olabileceği teorisini söyleyebilirdik ancak Google Nexus telefonları yenilikçi teknolojilerden ziyade daha çok düzgün çalışan, hoş tasarımlı ve akıcı telefonlar olarak tasarlıyor.

Belki o bölüm Nexus 6P’deki gibi telefonun kablosuz bağlantıları daha sağlıklı yapabilmesi için olabilir ancak bu alanın kablosuz sinyaller için gereğinden fazla geniş olduğunu belirtelim. Yine aşağıdaki fotoğrafta da telefonu kullanırken yandan çekilmiş halini görebilirsiniz.

Nexus Sailfish'in Yeni Görüntüleri

Telefonu şimdiye kadar ortaya çıkan özelliklere göre Nexus telefonların özellikleri şu şekilde; Sailfish 5-inç 1080p çözünürlüğünde LCD ekrana ve 2,770mAh pile, Marlin 5.5-inç QHD çözünürlüğünde LCD ekrana ve 3,450mAh pile sahip. Nexus Sailfish’in geriye kalan diğer özellikleri; SD820 veya SD8214GB RAM32 GB dahili depolama, 12MP arka/8MP ön kamera, USB Tip-C girişi ve USB Type-C şeklinde.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!