HTC 10 yeni render görüntüleri ortaya çıktı

HTC 10 yeni render görüntüleri yayınlandı. Gelecek ay tanıtılması planlanan HTC’nin amiral gemi telefonu olan HTC 10, fotoğraflarının yayında bugün yeni render görüntüleri de sızdı.

Tasarımın kesin olarak bu olup olmadığı bilinmiyor ancak, geçtiğimiz gün HTC 10’un fotoğraflarının sızması ve üstüne gelen bu render görüntülerinin ardından, tasarımın bu şekilde olacağını söyleyebiliriz.

Genel olarak HTC One A9 ve HTC One’a benzeyen telefon, köşeli çerçevesi, 2.5D ekranı (ekran camının köşeleri oval), ön taraftaki parmak izi okuyucusu (büyük ihtimalle hom tuşu görevinde de kullanılacak) ve uzun bir zamandır HTC’den görmediğimiz kapasitif tuşları ile dikkat çekiyor.

Görüntülerin yayınlanmasından sonra ayrıca telefonun renklerinin de belli olduğunu söyleyebiliriz. HTC 10, beyaz, siyah, gümüş ve altın renk seçenekleri ile gelecek. Ayrı telefonun kasası ile ekranın bulunduğu bölümün renkleri de farklı kombinasyonlar biçiminde olacak. Tahminimizce telefonun pembe renk seçeneği de olacak.

HTC 10 yeni render görüntüleri

HTC 10’nun teknik özelliklerine geçecek olursak; HTC 10, 5.1-inç 1440 x 2560 piksel (2K) çözünürlüğünde AMOLED ekrana, Snapdragon 820 işlemcisine, Adreno 530 GPU’suna, 4GB RAM’e, 12 Megapiksel arka kameraya ve Corning Gorilla Glass 4 ekran korumasına sahip olacak.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!