Google Fotoğraflar, iOS’ta Fotoğraf ve Video Düzenleyicisini Kullanıma Sundu

Son aylarda Android‘deki özellikleri kullanıma sunduktan sonra, iOS‘taki Google Fotoğraflar bu hafta bir düzenleme revizyonu alıyor.

Geçen yılın Ekim ayında Google Fotoğraflar, Android kullanıcıları için AI önerileri, renkler ve bulanıklık için ayarlamalar ve kırpma ve filtreler gibi tipik düzenleme araçlarını içeren tamamen yeniden tasarlanmış bir fotoğraf düzenleyiciyi piyasaya sürdü. Aylar sonra, Nisan 2021’de Google, Fotoğraflar kullanıcılarına video kırpma, döndürme, filtreler, parlaklık/kontrast değişiklikleri ve çok daha fazlasını sağlayan gelişmiş bir video düzenleyici de yayınladı.

Bu hafta, Google Fotoğraflar düzenleme araçlarının her ikisi de iOS kullanıcılarına gidiyor. Bir topluluk gönderisinde Google, dün 7 Haziran’da başlayan sunumu detaylandırdı.

Daha önce, Android‘deki Google Fotoğraflar uygulamasında yeni ve daha yararlı bir düzenleyiciyi tanıtmıştık ve şimdi iOS‘ta kullanıma sunulmaya başladığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Fotoğraflarınızın ve videolarınızın en iyi şekilde görünmesi için akıllı ve kullanımı kolay özelliklere sahiptir.

Şimdiye kadar, değişikliği iPhone X veya iPad Pro birimlerimizde canlı olarak gözlemlendi.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!