GeForce Now Türkiye’de Erişime Açıldı

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun teknolojisi GeForce Now, Turkcell GAME+ iş birliği ile Türkiye’de hizmet vermeye hazırlanıyor. Mart ayı itibariyle kullanıma sunulacak olan GAME+ platformunun abonelik paketleri açıklandı. Peki, GeForce Now GamePlus nedir, nasıl kullanılır? GeForce Now GamePlus çıkış tarihi ne zaman?

Turkcell GAME+ iş birliği ile Türkiye sunularından hizmet vermeye hazırlanan GeForce Now’un, Mart ayında kullanıma sunulacağı açıklandı. Nvidia, kullanıcılar için Basic ve Premium olmak üzere iki farklı paket sunacak.

Ücretsiz olan Basic paketinde, oyunculara Premium’dan farklı olarak 1 saatlik oyun deneyimi sunulacak ve ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek.

Süre sınırlaması olmayan Premium paketinde, oyuncular RTX özelliğini de oyunlarda kullanabilecek.

Önümüzdeki aylarda fiyatının açıklanması beklenen Nvidia GeForce Now servisinin ücreti henüz açıklanmadı.

GeForce Now’un iOS, Android, Windows, Mac ve ChromeBook cihazlarının tümünde çalışıyor. Ayrıca, GeForce Now servisini kullanarak oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların Steam, Epic Games Store veya Ubisoft gibi dijital platform hesabınızda olması gerekiyor.

NVIDIA GEFORCE NOW ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN?

GeForce Now 15 Şubat Pazartesi günü Beta sürecinin ardından, 15 Mart tarihinde tüm kullanıcılar için erişim sağlanacak.

Eskiden Nvidia GRID olarak bilinen GeForce Now’ın Nvidia Shield sürümü, 2013’te beta olarak piyasaya sürüldü ve Nvidia, 30 Eylül 2015’te ismini resmen açıkladı.Abonelik süresi boyunca Nvidia sunucularında, video akışı yoluyla abonelere ulaştırılmakta.

NVIDIA GEFORCE NOW NEDİR?

Nvidia tarafından piyasaya sürülen GeForce NOW, oyunculara gerçek zamanlı oyun deneyimi sunan bulut tabanlı bir hizmetidir. GeForce Now iOS, Android, Windows, Mac ve ChromeBook cihazlarının tümünde çalışmaktadır.

GeForce Now’un Türkiye’de erişime sunulmasıyla birlikte oyuncular, cihazlarına bağlı kalmaksızın tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden yüksek çözünürlükte oynayabilecek.

NVIDIA GEFORCE NOW ÖZELLiKLERİ NELERDİR?

Highlights (Oyundaki önemli anları yakalama özelliği)

Freestyle (Oyuna filtreler ekleme özelliği)

Süper çözünürlüklü, 360 derece fotolar veya HDR ile Ansel desteği

DLSS ve RTX, NVIDIA teknolojilerine destek

Mac, Android, İOS, Chromebook, PC gibi tüm cihazlardan erişim sağlama,

Steam, Ubisoft Connect, Epic Games Store, GOG ve Ubisoft Connect gibi platformlar üzerinden erişim.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!