Dairesel Ekranlı Asus Zenwatch 3 Duyuruldu

Geçtiğimiz gün IFA etkinliği kapsamında Asus, Dairesel Ekranlı Asus Zenwatch 3 akıllı saatini duyurdu. Kare/Dikdörtgen ekranlı saatleri ile akıllı saat sektörüne giren Asus, Zenwatch 3 ile dairesel ekrana geçtiğini görüyoruz.

Tunç, Gümüş ve Rose Gold olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip olan Zenwatch 3, 316L paslanmaz çelikten kasası ve IP67 sertifikas (1 metre derinliğindeki suya 30 dakika boyunca dayanabiliyor) ile hem dayanıklı hem de premium bir saat olmuş.

Android Wear yüklü olarak gelen Asus Zenwatch 3’ün tasarımının oldukça iyi olan saatle ilgili olarak sağ tarafında 3 adet butonun yer aldığını söyleyebiliriz. Asus’un verdiği bilgilere göre butonların saatle daha sezgisel iletişime geçilebileceği söyleniyor.

Deri ve kauçuk kayış seçeneği bulunan saatin kordonu yine klasik saatlerin bağlantı yerinden daha farklı. Asus Zenwatch 3’ün diğer özellikleri şu şekilde; 1.39-inç 400×400 piksel çözünürlüğe AMOLED ekran, Snapdragon Wear 2100 yonga seti, 512 MB RAM, 4 GB dahili hafıza, 341mAh kapasiteli batarya şeklinde.

Ayrıca akıllı saatte, Asus’un HyperCharge adını verdiği bir hızlı şarj teknolojisi de bulunuyor.Bu teknoloji ile Zenwatch 3’ün bataryası 15 dakika için %60’a kadar dolabiliyor. Çıkış tarihine daha var ancak Avrupa’ya 229€’luk fiyat etiketi ile gelecek.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!