Chinese Case Maker, iPhone 13 Kasa Modellerini Weibo’da Paylaştı

Akıllı telefon aksesuar üreticileri, Apple‘ın yaklaşmakta olan amiral gemisi cihazlarının nasıl boyutlandırılacağına dair önceden bilgi verdiği varsayılan kasa modellerine dayalı iPhone 13 kılıfları üretmekle zaten meşguller ve bir marka, üzerinde çalıştıkları modelleri sosyal medyada paylaşmak için alışılmadık bir karar aldı.

Tanınmış Çinli kasa üreticisi Benks Weibo‘da kalıplarının dayandığı modellerin görüntülerini yayınladı. Sızdıran DuanRui ve Ice Universe, görüntüleri Twitter‘da hızlı bir şekilde yeniden yayınladılar ve resimler, 2020 iPhone serisine benzer boyutlarda beklediğimiz ‌iPhone 13‌ modellerinin dördünü de gösteriyor. Dört cihaz, 6.1 inçlik modelin hem standart hem de “Pro” varyantlarıyla aynı 5.4 inç, 6.1 inç ve 6.7 inç seçenekleriyle geliyor.

Görünüm açısından, bu yılki temel fark, ön tarafta biraz daha küçük bir çentik, ‌iPhone 13‌ mini ve standart 6.1 inç’te çapraz arka çift kamera dizisi ve ‌iPhone 13‌ Pro’da daha büyük bir arka kamera ünitesi olacak. modeller. MacRumors tarafından görülen şemalar, yaklaşmakta olan iPhone‘ların ‌‌iPhone 13‌‌ Pro ve Pro Max‘te daha kalın bir genel tasarıma ve daha büyük bir kamera çıkıntısına sahip olacağını ortaya koydu.

Daha büyük kamera modülleri, muhtemelen, serinin tüm modelleri için sensör kaydırma stabilizasyonunun ve ‌iPhone 13‌ Pro ve ‌iPhone 13‌ Pro Max‘te geliştirilmiş Ultra Geniş yeteneklerin dahil edilmesinden kaynaklanıyor.

Vaka yapımcıları genellikle yaklaşan iPhone‘lar için ilk kasa tasarımlarını sızıntılara ve söylentilere dayandırır, bu nedenle görüntüler gerçek temsiller olmayabilir. Ancak şu ana kadar topladığımız tüm bilgiler, bunların doğru olduğuna inanmak için iyi bir neden olduğunu gösteriyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!