BBC Select Artık Apple TV Kanallarında Kullanılabilir

ABD ve Kanada’da gerçek programlar için yeni bir yayıncı olan BBC Select, Apple TV Kanalları aracılığıyla gelen en yeni video abonelik hizmetidir.

BBC Select, samimi, tarafsız ve bazen eğlenceli bir mercek aracılığıyla küratörlü kurgusal olmayan ve gerçeklere dayalı programlar, öne çıkan kültür, politika ve fikirler sunar.

Yeni kanalda sunulan gösteriler arasında ünlü belgesel dizisi “Murdoch Hanedanı’nın Yükselişi”, “Aung San Suu Kyi” Bir İkonun Düşüşü “belgeseli ve Turner ödüllü sanatçı Grayson Perry ve belgesel sunucusu Louis Theroux’un filmleri yer alıyor.

BBC Select, BBC’nin BBC Earth, BBC Brit, BBC First ve BritBox’ı içeren mevcut akış hizmetleri portföyüne katılıyor. Yeni hizmet, sanat, belgesel ve güncel olaylara odaklanan Birleşik Krallık’taki karasal TV kanalı BBC Four’un uluslararası kanadına etkili bir şekilde benziyor.

Apple, 2019’un başlarında “Apple TV” kullanıcılarının bağımsız hizmetlere doğrudan TV uygulamasından abone olmaları için bir yol sağlayan Kanallar özelliğini tanıttı. CBS Tam Erişim, Showtime, Epix, Starz, Cinemax, AMC + ve daha fazlası dahil olmak üzere giderek artan bir Kanal seçimi mevcuttur.

BBC Select şu anda ABD ve Kanada’da ‌Apple TV‌ uygulaması ve Amazon Prime Video aracılığıyla ayda 4,99 ABD doları karşılığında edinilebilir.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!