Asus’un Su Geçirmez Telefon Taşıma Çantası ZenPouch

Geçtiğimiz günlerde akıllı telefon ve tabletinin lansmanını yapan Asus, Su Geçirmez Telefon Taşıma Çantası ZenPouch’u duyurdu. Çin menşeli küçük üreticilerin buna benzer su geçirmez poşetleri görmüştük ancak ilk defa büyük bir telefon üreticisi başta kendi telefonları olmak üzere ürettiğine şahit oluyoruz.

ZenPouch olarak adlandırılan su geçirmez çanta, TPU’da (termoplastik poliüretan) imal edilmiş olup içerisinde para ve kredi kartlarını koymak için küçük bir cebe ve daha rahat taşımak için bir adet askıya sahip.

Asus'un Su Geçirmez Telefon Taşıma Çantası ZenPouch_01

185 x 90 x 12 mm genişliğinde bir alan sahip olan ZenPouch, yaklaşık olarak 6.5-inç büyüklüğünde telefonlar dahi alabiliyor. Ayrıca IP8x sertifikası (suya dayanma sertifikası) da yine belirtilen bilgiler arasında.

Şuan için siyah ve sarı renklerinin bulunduğu Su Geçirmez Telefon Taşıma Çantası ZenPouch’ın fiyatı bilgisi henüz bulunmuyor. Ancak muadillerinin 10$ gibi bir fiyata sahip olduğunu düşündüğümüzde ZenPouch’ın da yaklaışk 15$ gibi bir fiyatla satışa çıkacağını söyleyebiliriz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!