Apple, AirTag Aksesuarlarını Duyurdu

AirTag‘in uzun süredir beklenen lansmanının yanı sıra Apple, AirTag aksesuarlarının da mevcut olduğunu duyurdu. Apple, anahtarlık eki de dahil olmak üzere günlük çantalara, bavullara ve diğer eşyalara takılabilen poliüretan ve deri tutucular sunar.

Kullanıcılar, AirTag‘i bir çantaya veya cebe kolayca yerleştirebilir veya hem hafif hem de dayanıklı Poliüretan Döngü ve özel olarak sunulan Deri Halka ve Deri Anahtarlık dahil olmak üzere Apple tarafından tasarlanmış çok çeşitli AirTag aksesuarlarını kullanabilir. tabaklanmış Avrupa deri. Her aksesuarın muhafazası, AirTag‘in etrafına sıkıca otururken, bir kullanıcının eşyalarına rahatça takılır ve AirTag’i daha da kişiselleştirirken, her zaman önemli parçalarının yanında olmasını sağlar.

Apple ve Hermès, Çanta Charm’ı, Anahtarlık, Seyahat Etiketi ve Bagaj Etiketi gibi el yapımı deri aksesuarlardan oluşan zarif bir ürün yelpazesine sahip AirTag Hermès’i tanıtıyor. Hermès aksesuarları, markanın ikonik Clou de Selle imzasına göre özel olarak oyulmuş bir AirTag ile satılacak.

AirTag’in şaşırtıcı derecede düşük maliyeti, aksesuarların çoğunun cihazın kendisinden daha pahalı olduğu anlamına gelir.

Apple tasarımı AirTag aksesuarları arasında Eyer Kahvesi Deri Anahtarlık, (ÜRÜN) KIRMIZI ve Baltık Mavisi 35 ABD Doları (ABD); Saddle Brown ve (PRODUCT) RED Deri Döngü 39 $ (ABD); ve Beyaz, Koyu Lacivert, Ayçiçeği ve Elektrikli Turuncu Poliüretan Döngü 29 ABD Doları (ABD).

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!