Apple AirPods Studio ve AirTags İle Sürpriz Yapabilir

Apple, 2020 yılı boyunca gerçekleştirdiği sürpriz lansmanlarına kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor. Teknoloji devinin AirPods Studio ve AirTags için yakın bir tarihte bir lansman yapabileceği konuşuluyor.

“L0vetodream” isimli bir Twitter kullanıcısının 2020’nin son ayında Apple’ın bir sürpriz yapabileceğine dair beklentileri somutlaştı. Buna göre; geçtiğimiz haftalarda iOS 14.3’ün kaynak kodlarında AirPods Studio’nun izlerine rastlanırken şimdi de iddiaları güçlendirecek yeni gelişmeler ortaya çıktı. Ayrıca bu kez Airtags ile ilgili beklentiler var.

Apple ürünleriyle ilgili yayınlar yapan Macrumors, Apple’ın 8 Aralık Salı günü Airpods Studio ve Airtags için yeni bir lansmanla karşımıza çıkabileceğinden bahsediyor. Şirketin servis sağlayacılarına AppleCare ile ilgili yeni optimizasyonlar planladığını iletmesi, sürpriz bir lansmana işaret ediyor.

İddiaya göre; Apple’ın servis sağlayıcılarıyla paylaştığı talepler arasında yeni ürün barkodlarının yanı sıra, güncellenmiş ürün açıklamaları veya ürün fiyatlandırması hazırlandığında bulunmaları yer alıyor.

Aynı senaryonun iPhone 12 ve Apple M1 işlemcili Mac lansmanı öncesinde de gerçekleştiği hatırlandığında 8 Aralık günü bir lansmanın gerçekleşmesi gayet olası bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Apple TV’yle ilgili yeni bir oyun kumandasının da tanıtılacağı yönünde beklentiler var.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!