Action Launcher’ın Yaratıcısı Android İçin Canlı Bir Duvar Kağıdı Uygulaması Oluşturdu

Çoğu duvar kağıdı uygulaması, statik görüntülerden veya hazır animasyonlardan oluşan bir galeri sunmaktan fazlasını yapmaz, ancak Action Launcher’ın yaratıcısı Chris Lacy, daha iyisini yapabileceğine inanıyor. Duvar kağıtlarını çok daha etkileşimli hale getirmeyi amaçlayan Android için bir SwirlWalls uygulamasını tanıttı. Psychedelic fonlar doğrudan sadece temel dokunuşa değil aynı zamanda hıza da tepki verir – hızlı bir kaydırma, grafikleri yavaş bir sürüklemeden farklı bir şekilde döndürür.

Arka planları “remiksler”, karanlık, dönüş hızı ve diğer ince ayarlarla özelleştirebilirsiniz ve telefonunuzun karanlık temasını tanıyacaktır. Hatta biraz pratik – cihazınızın ekranını kilitlemek için bir hareket ayarlayabilirsiniz.

SwirlWalls size 5 dolara mal olacak, ancak Lacy bunun abonelik, reklam veya uygulama içi satın alma olmadan tek seferlik bir satın alma olduğunu vurguladı. Ve kıvrımlar size göre değilse, ActionWalls serisinin parçası olarak daha fazla uygulama geliyor. Bunun çekici olup olmadığı, duvar kağıdınızın ne kadar dahil olmasını istediğinize bağlıdır, ancak simgelerinize bakarken bile canlı bir telefon istiyorsanız, sizde göz atabiirsiniz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!