Acer’dan Estetik Akıllı Saat; Leap Ware

Bir süre yeni bir cihaz göremediğimiz akıllı saat pazarına Acer, şık tasarımlı Leap Ware akıllı saati ile giriş yapıyor. Orta seviye donanımı ve uygun fiyatlı olan akıllı saat, orta seviye özelliklere sahip.

Geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız bir şekilde duyurulan Leap Ware, oldukça şık bir tasarım ve ince bir profile sahip. 1.4 inç LCD (42mm) dairesel ekran kullanılan akıllı saatte, Gorilla Glass SR+ çizilme ve darbelere karşı dayanıklı ekran camı bulunuyor.

Acer'dan Estetik Akıllı Saat Leap WareGücünü MediaTek MT2523 yonga setinden alan akıllı saatte sensör yönetimi için MT5211 bio-chip‘i kullanılmış. IPX7 sertifikasına (suya ve toz karşı dayanıklı) sahip olan Leap Ware, IOS ve Android işletim sistemleri ile eşlenik olarak çalışabiliyor.

Kalp ritmi ölçümü, yorgunluk seviyesi, stres seviyesi, mor ötesi ışınlara maruz kalma durumlarını ölçebilen ve aktivite takibi yapabilen cihaz üzerinde ayrıca bir LED ışık da bulunuyor. Gerektiğinde bir el feneri vazifesi için kullanılması için saatin yan tarafına konumlandırılmış.

Tek şarj ile kullanım alışkanlıklarına göre 3 ile 5 gün arasında bir batarya süresi verebildiğini belirten Acer, saatin Temmuz ayı içinde 139 dolardan satışa sunulacağını bildiriyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!