Acer Liquid X2; 5.5 inç 720p çözünürlüğünde IPS LCD ekranı, 13 Megapiksel arka ve ön kamerası, 8-çekirdekli 1.3 GHz Mediatek MT6753 işlemcisi, Mali-T720MP4 GPU’su, 3 GB RAM’i, 32 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) depolama alanı ve 4020 mAh değiştirilebilir bataryası ile ön plana çıkıyor.
5.5 inç 720×1280 piksel (HD) çözünürlüğünde IPS LCD ekran ile gelen Acer Liquid X2, 267 ppi piksel yoğunluğuna ve 69.0% Ekran/Kasa oranına sahip.
13 Megapiksel arka ve ön kamera sahip olan Acer Liquid X2’nin arka tarafında bir adet LED flaş bulunuyor. f/1.8 diyafram açıklığı, faz algılamalı otofokus, panorama, HDR gibi özelliklerine sahip olan ana kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
8-çekirdekli 1.3 GHz Mediatek MT6753 yonga seti ile gelen Acer Liquid X2, Mali-T720MP4 GPU‘ya, 3 GB RAM‘e ve 32 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) depolama alnına sahip.
4020 mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya bulunan telefonda, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, FM radyo, 24-bit/192kHz ses gibi teknolojiler ve 4G desteği (LTE Cat4 150/50 Mbps) yer alıyor.
Acer Liquid X2 Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 5.1 (Lollipop) |
| Uzunluk: | 153.3 mm (6.04 inç) |
| Genişlik: | 78.8 mm (3.10 inç) |
| Kalınlık: | 8.5 mm (0.33 inç) |
| Ağırlık: | 166 gram |
| Kasa: | Plastik |
| Çerçeve: | Plastik |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Siyah, Altın |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 5.5 inç |
| Çözünürlük: | 720×1280 piksel (HD) |
| Piksel yoğunluğu: | 267 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | 69.0% |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 13 Megapiksel |
| Flaş: | LED flaş |
| Özellikleri: | f/1.8 diyafram açıklığı, faz algılamalı otofokus, panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 13 Megapiksel, f/1.8 diyafram açıklığı, LED flaş, 1080p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Mediatek MT6753 |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli, 1.3 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Mali-T720MP4 |
| Sistem Belleği (RAM): | 3 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 32 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 32 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 4020 mAh, Li-Po |
| Değiştirilebilir: | Evet |
| Günlük kullanım: |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 4.0, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Konumlandırma: | A-GPS |
| USB: | microUSB 2.0 |
| Diğer: | FM radyo, 24-bit/192kHz ses |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | Mikro-SIM |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE 800 / 1800 / 2100 / 2600 |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
