Güçlü donanımı ve Çift arka kamerası ile ön plana çıkan LG V30S ThinQ ‘nun özellikleri; 6.0 inç 1440p+ çözünürlüğünde P-OLED ekran, 16MP+13MP çift arka arka 5MP ön kamera, 8-çekirdekli Snapdragon 835 yonga seti, Adreno 540 GPU, 6GB RAM, 128GB genişletilebilir (microSD 512 GB) dahili depolama alanı, 3300 mAh kapasiteli batarya, NFC, Stereo FM radyo, Parmak izi okuyucu, 32-bit/192kHz ses çıktısı, 24-bit/48kHz ses kaydı, B&O Play sertifikası, Hızlı şarj (Quick Charge 3.0) IP68 suya toza karşı dayanıklı ve MIL-STD-810G sertifikası şeklinde.
6.0 inç 1440×2880 piksel (2K+) çözünürlüğünde P-OLED ana ekran ile gelen LG V30S ThinQ , 537 ppi piksel yoğunluğuna, %81.2 Ekran/Kasa oranına ve Corning Gorilla Glass 5 darbelere/çizilmelere karşı dayanıklı cama sahip.
16MP + 13MP çift arka, 5 Megapiksel ön kameraya yer verilen LG V30S ThinQ ‘nun arka tarafında bir adet LED Flaş bulunuyor. Faz ve lazer otofokus, 16MP(f/1.6 diyafram, 1µm piksel), 13MP(f/1.9 diyafram) OIS (3 eksenli Optik Görüntü Sabitleme), panorama, HDR gibi özelliklere sahip olan arka kamera 2160p@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@120fps, HDR video video kaydı yapabiliyor.
Donanım tarafında 8-çekirdekli Qualcomm Snapdragon 835 (MSM8998) işlemcisine ev sahipliği yapan LG V30S ThinQ ‘da, Adreno 540 GPU, 6 GB RAM ve 128 GB genişletilebilir (microSD 512 GB) dahili depolama alanına sahip.
3300 mAh kapasiteli bataryaya sahip LG V30S ThinQ , NFC, stereo FM radyo, Bluetooth 5.0, Hızlı şarj, Suya ve Toza karşı dayanıklılık (IP68 sertifikası), Sürekli açık ekran (Always-on), 32-bit/192kHz ses çıktısı, 24-bit/48kHz ses kaydı, B&O Play sertifikası Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Parmak izi okuyucu, mikroUSB 3.1 Tip-C gibi özelliklere 4.5G (Cat16 1024/150 Mbps) desteğine sahip.
LG V30S ThinQ Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 8.0 (Oreo) – LG UX 6.0+ Arayüzü |
| Uzunluk: | 151.7 mm (5.97 inç) |
| Genişlik: | 75.4 mm (2.97 inç) |
| Kalınlık: | 7.3 mm (0.29 inç) |
| Ağırlık: | 158 gram |
| Kasa: | Ön/Arka cam, Alüminyum çerçeve |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Mavi, Gri |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 6.0 inç, 92.9 cm2 |
| Çözünürlük: | 1440×2880 piksel, 18:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 537 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %81.2 |
| Ekran tipi: | P-OLED |
| Ekran Koruması: | Corning Gorilla Glass 5 |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 16MP + 13MP çift kamera |
| Flaş: | LED Flaş |
| Özellikleri: | Faz ve lazer otofokus, 16MP(f/1.6 diyafram, 1µm piksel), 13MP(f/1.9 diyafram) OIS (3 eksenli Optik Görüntü Sabitleme), panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 2160p@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@120fps, HDR video |
| Ön Kamera: | 5 Megapiksel, f/2.2 diyafram, 1/5-inç sensör, 1.12µm piksel, 1080p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Qualcomm Snapdragon 835 (MSM8998) |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli, (4×2.45 GHz Kryo & 4×1.9 GHz Kryo) |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Adreno 540 |
| Sistem Belleği (RAM): | 6 GB RAM (LPDDR4x) |
| Dahili Hafıza: | 128 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | mikroSD 512 |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 3300 mAh ,Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| USB: | mikroUSB 3.1 Tip-C |
| Diğer: | NFC, Stereo FM radyo, Parmak izi okuyucu, 32-bit/192kHz ses çıktısı, 24-bit/48kHz ses kaydı, B&O Play sertifikası, Hızlı şarj (Quick Charge 3.0) IP68 suya toza karşı dayanıklı, MIL-STD-810G sertifikası |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (tek ve hibrit çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1800 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 28(700) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (4CA) Cat16 1024/150 Mbps |

