Malzeme kalitesi ile ön plana çıkan LG Aristo 2’nin genel özellikleri; 5.0 inç 720p çözünürlüğünde IPS LCD ekran, 13 Megapiksel arka 5 Megapiksel ön kamera, 4-çekirdekli Snapdragon 425 yonga seti, Adreno 308 GPU, 2 GB RAM, 16 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) dahili depolama alanı, 2410 mAh kapasiteli batarya ve FM radyo şeklinde.
5.0 inç 720×1280 piksel (720p) çözünürlüğünde IPS LCD ana ekran ile gelen LG Aristo 2, 294 ppi piksel yoğunluğuna, %66.2 Ekran/Kasa oranına sahip.
13 Megapiksel arka, 5 Megapiksel ön kameraya yer verilen telefonun arka tarafında bir adet LED Flaş bulunuyor. Faz algılamalı otofokus, f/2.2 diyafram, 1/3-inç sensör, 1.12µm piksel, panorama, HDR gibi özelliklere sahip olan arka kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
Donanım tarafında 4-çekirdekli Qualcomm Snapdragon 425 işlemcisine ev sahipliği yapan LG Aristo 2’de, Adreno 308 GPU, 2 GB RAM ve 16 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) dahili depolama seçenekleri bulunuyor.
2410 mAh kapasiteli bataryaya sahip telefon Bluetooth 4.2, FM radyo, Wi-Fi 802.11 b/g/n, microUSB 2.0 gibi özelliklere 4G (Cat4 150/50 Mbps) desteğine sahip.
LG Aristo 2 Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 7.1.2 (Nougat) |
| Uzunluk: | 144.8 mm (5.70 inç) |
| Genişlik: | 71.9 mm (2.83 inç) |
| Kalınlık: | 8.1 mm (0.32 inç) |
| Ağırlık: | 139 gram |
| Kasa: | Plastik/Alüminyum |
| Çerçeve: | Alüminyum |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Titan |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 5.0 inç, 68.9 cm2 |
| Çözünürlük: | 720×1280 piksel (720p), 16:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 294 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %66.2 |
| Ekran tipi: | 294 ppi |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 13 Megapiksel |
| Flaş: | LED Flaş |
| Özellikleri: | Faz algılamalı otofokus, f/2.2 diyafram, 1/3-inç sensör, 1.12µm piksel, panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 5 Megapiksel, f/2.4 diyafram, 1/5-inç sensör, 1.12µm piksel, 720p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Qualcomm Snapdragon 425 (MSM8917) |
| İşlemci (CPU): | 4-çekirdekli 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Adreno 308 |
| Sistem Belleği (RAM): | 2 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 16 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 32 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 2410 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, S-GPS |
| USB: | mikroUSB 2.0 |
| Diğer: | FM radyo |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 1700(AWS) / 1900 |
| 4G Bantları: | LTE band 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 12(700), 66(1700/2100) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |

