Xiaomi Uygun Fiyatlı Elektrikli Bisikleti HIMO T1

Uygun fiyatlı bir çok ürünüyle tanıdığımız Çinli üretici Xiaomi, yeni elektrikli bisikleti HIMO T1 ‘i duyurdu. Uygun fiyatı, bisiklet statüsündeki moped tasarımı ve 120 km’lik maksimum menzili dikkat çeken özellikleri arasında.

Verilen bilgilere göre 672 kWh ve 1.34 kWh batarya kapasiteli iki farklı model olarak çıkan HIMO T1, batarya kapasitelerine göre sırasıyla 60 km ve 120 km maksimum menzile sahip. 18 bin parlıklık seviyesinde far bulunan bisiklet, uzun far ile 15 metre, kısa far ile 5 metre mesafeye kadar aydınlatma sağlayabiliyor.

Xiaomi HIMO T1

Ön tarafta hidrolik, arka tarafta ise kampana fren takımı bulunan bisiklette motor tekerlekte olduğu için rejeneratif fren sistemine sahip olduğu bildiriliyor. Bu da özellikle yokuş aşağı yolculuklarda veya frene basıldığında pilin kendini şarj ederek daha verimli bir şarj kullanımı sağlıyor. Ayrıca maksimum batarya kapasiteli modelin 53 kg olacağı ve yine maksimum 25 km/s hız yapabileceği söyleniyor.

4 Hazirandan Çin’de satışa başlanacak HIMO T1 ‘in Global pazarda satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir bilgili mevcut değil. Fakat global pazarda resmi olarak satışa çıkmasa bile AliExpress ve GeraBest üzerinden satın alınabilecek.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!