Xiaomi 13 Duvar Kağıtları

Xiaomi 13 duvar kağıtları çizgi ve gradyan efektleri hazırlanmış olup, çok renkli tasarımı ve canlı tonlara sahip hazırlanmış. Telefonun renkleri ve yumuşak hatlarını yansıtan duvar kağıtları, telefonun çerçeve renkleri ile çok uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Canlı ve geçişli renklerin oluşturduğu duvar kağıtları telefonun tasarımı ve arayüzü ile uygun olarak dizayn edilmiş. Çizgi ve renk geçiş efektleri ile oluşturulan renk katmanlı görsellerin bulunduğu duvar kağıtlarının özellikle AMOLED ekranlı telefonlarda oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Canlı renklerin hakim olduğu duvar kağıtlarında mavi ve yeşil renklerin hakim olduğunu söyleyebiliriz. 1080 × 2400 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının dikdörtgen yapıda olduğunu ve ekranda uygulandığı gibi göründüğünü belirtelim.

Toplam 13 adet görselden oluşan duvar kağıtları yüksek çözünürlükteki olup, 20:9 ekranlara uygun olarak tasarlandığını belirtelim. Toplam 20.1 MB büyüklüğünde duvar kağıtlarını en altta bulunan butona basarak Google Fotoğraflar aracılığı ile tek tek görselleri indirebildiğiniz gibi ayrıca toplu olarak da indirebilirsiniz.

Xiaomi 13 Duvar Kağıtları

  • İlgili Cihazlar: Xiaomi 13Xiaomi 13 ProXiaomi 13 Lite
  • Toplam Dosya Boyutu: 20.1 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 13 adet
  • Çözünürlük: 1080 × 2400 piksel
  • Dosya Formatı: PNG
  • Görsel Oran: 20:9

Xiaomi 13 Duvar Kağıtlarını İndir

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!