Windows 11 Duvar Kağıtları

24 Haziranda duyurusu yapılan Windows 11 duvar kağıtları; karanlık ve aydınlık modlar için ayrı tasarımlara sahip olan duvar kağıtları, dijital ortamda hazırlanmış görsellerden veya makro çekimlerden oluşuyor. Özellikle renk ve ışık karışımını tüm duvar kağıtlarında görüyoruz.

Canlı ve pastel tonların hakim olduğu duvar kağıtları Windows 11 ‘in modern arayüz çizgilerini yansıtıyor. Kağıtları andıran görseller, akışkanlar dinamiği ve doğadaki manzaralarından oluşan duvar kağıtlarının masa duvar kağıdı olarak oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ikonların üste kullanımı düşünüldüğünde, çok sırıtmayan renk ve şekillerinden dolayı masa üstü kullanımı için oldukça rahat olduğu da söylenebilir.

Huzur veren renk karışımlarının bulunduğu duvar kağıtlarında, mavi, turkuaz, kırmızı ve mor renklerin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 3840 × 2400 piksel ve 2736 × 1539 çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının yatay dikdörtgen yapıda olduğunu belirtelim.

Toplam 30 adet görselden oluşan duvar kağıtları farklı renk geçişlerine ve ara sıcak tonlara sahip. Toplam 25.5 MB büyüklüğünde Windows 11 duvar kağıtlarını görsellere tıklayarak daha büyük görüntüleyebilir ve en altta yer alan butonla basarak Google Fotoğraflar aracılığı ile görselleri gelip sağ köşedeki üç noktaya tıklayarak indirebilirsiniz. Toplu olarak indirmek için indir butonuna tıkladıktan sonra açılan penceredeki sağ üst üç nokta ikonuna tıklayarak tüm duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Windows 11 Duvar Kağıtları

  • Dosya Adı: Windows 11 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 25.45 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 30 adet
  • Çözünürlük: 3840 × 2400 piksel & 2736 × 1539 piksel

Windows 11 Duvar Kağıtlarını İndir

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

  1. Duvar kağıtları çok kolay ve zahmetsiz indirilebiliyor, harika bir içerik olmuş elinize sağlık. Windows 11 ‘in tüm duvar kağıtlarını eklemişsiniz. Bazı sitelerde en üstteki birkaç tane duvar kağıdı vardı.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!