WhatsApp, Sesli Mesajlar İçin Oynatma Hızları Özelliğini Sunuyor

WhatsApp, Android‘deki beta kullanıcıları için yeni bir güncelleme yaptı. Bu güncelleme, WhatsApp‘ta sesli mesajlar için farklı oynatma hızları getiriyor. Android için en son WhatsApp beta sürüm 2.21.9.4‘te mevcuttur, ancak önceki sürüm 2.21.9.3 de desteklemektedir.

Android‘deki WhatsApp beta kullanıcıları bu yeni özelliği kullanabilecek. İlgilenen WhatsApp kullanıcıları, yayınlanmamış özellikleri denemek için bu bağlantı üzerinden beta programına kaydolabilir. iOS kullanıcıları için de bir WhatsApp beta programı var. WABetaInfo, WhatsApp‘ın geçen ay sesli mesajlar için farklı oynatma hızlarını test ettiğini bildirdi. Artık sesli mesajlar için ve güncellenmiş bir kullanıcı arayüzünde üç farklı oynatma hızı ekledi.

Testin parçası olan WhatsApp beta kullanıcıları sesli bir mesajda oynatma hızı sembolünü göreceklerdir. 1x, 1.5x ve 2x olmak üzere üç oynatma hızı vardır. Sesli mesaj normal şekilde çalınır ancak simgeye dokunduğunuzda hız değişecektir. Yani ilk dokunuş hızı 1x, ikincisi 1.5x ve üçüncüsü 2x artırmak olacaktır. Sesli mesajlar için daha yavaş bir oynatma hızı seçeneği yoktur.

Yukarıda belirtildiği gibi, bu özellik yalnızca WhatsApp beta kullanıcıları ve Android’de kullanılabilir. WhatsApp, iOS’taki beta kullanıcıları için bunu sunmadı. Tüm WhatsApp kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair bir bilgi yok, ancak genel beta kullanıcıları için nasıl sunulduğunu görmek uzun sürmemeli.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!