Twitter Artık Fleets’e Arka Plan Resimleri ve Videolar Eklemenize İzin Veriyor

Twitter kullanıcıları artık Fleets‘e arka plan resimleri veya videolar ekleyebilir. Twitter, yeni güncellemenin iOS‘ta kullanıma sunulduğunu duyurdu. Android kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair bir bilgi yok. Yeni özellik, Twitter kullanıcılarına şu anda rakipleri kadar düzenleme aracı olmayan Fleets özelleştirmeleri için daha fazla seçenek sunacak.

En son güncellemeyle Twitter kullanıcıları, Fleets’e arka plan olarak bir resim veya video ekleyebilecek. Bir fotoğraf çekebilir veya telefonunuzun film rulosundan bir tane kullanabilirsiniz. Bu özelliğe, Fleets oluşturma ekranını açtığınızda görünen kamera simgesinden erişilebilir. Bir fotoğraf veya video çekmek ya da telefonunuza kayıtlı olanları eklemek için kamera simgesine dokunabilirsiniz.

Görünüşe göre Twitter, Fleets konusunda ciddileşiyor ve kullanıcılara tweet‘lerini özelleştirmeleri için daha fazla seçenek sunuyor. Sadece birkaç hafta önce Twitter, Fleetlere çıkartma desteği ekledi. Bu özellik sayesinde Twitter kullanıcıları Filolarına çıkartma, GIF ve Twemojiler ekleyebilir. Bu çıkartmalar, Twemojiler ve GIF‘ler, Filo olarak çıkacak herhangi bir görüntünün veya videonun üzerine eklenebilir. Çıkartmalar hareket ettirilebilir ve yeniden boyutlandırılabilir.

Twitter geçen ay Fleets‘e verilen yanıtları devre dışı bırakma seçeneğini de ekledi. Fleets‘e verilen tepkiler ve yanıtlar DM‘lerde görünür ve kullanıcılar artık istememeleri durumunda bunu devre dışı bırakma seçeneğine sahiptir. Twitter‘ın gelecekte Fleets için daha fazla özellik sunması bekleniyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!