Tidal, Akış ve Çevrimdışı Oynatma Özellikli Apple Watch Uygulamasını Başlattı

Tidal, platformun hem çevrimdışı oynatma hem de giyilebilir cihazla akış için Apple Watch desteği kazandığını gören yeni bir güncellemeyle çıktı. Sürüm, Spotify‘ın bu hafta başlarında piyasaya sürdüğü gibi geliyor.

iOS için Tidal sürüm 2.26.0 ile platform, kullanıcılara bir Apple Watch uygulaması getirdi. Tidal oyuna kesinlikle geç kalsa da, Apple Watch entegrasyonunun hem akış hem de çevrimdışı oynatma desteği ile geldiğini görmek güzel.

Tidal’ın şimdiye kadarki benzersiz satış noktalarından biri HiFi Kayıpsız müzik olmuştur. Bununla birlikte, bu katman için 19,99 ABD doları ücret alıyor ve Apple Music, Haziran ayından itibaren ek ücret ödemeden aylık 9,99 ABD doları olan tüm abonelerine aynısını sunacak.

Bu arada, Spotify da kendi HiFi ürününü piyasaya sürecek. Şimdiye kadar Spotify‘ın bunun için aylık 9,99 $ / ay Premium aboneliğinin üzerinde ücret alması bekleniyor, ancak Apple bunu ücretsiz olarak sunarken, ne bekleyeceğini bilmek zor. Ve sadece bu hafta Spotify, Apple Watch uygulamasını çevrimdışı oynatma ile tamamladı.

İlginç bir şekilde, Jack Dorsey’s Square, Mart ayında Tidal‘ın çoğunluk hissesini satın aldı ve fintech başarısını müzik hizmetinin sanatçı liderliğindeki yaklaşımına uygulamak istiyor.

Yeni Tidal Apple Watch uygulamasını şimdi App Store‘dan indirebilirsiniz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!