Spotify, Beğendiğiniz Şarkıları Türe Veya Ruh Haline Göre Çalabilir

Spotify, en sevdiğiniz şarkıları bulmayı ve dinlemeyi kolaylaştırmak için iki yeni filtre sunmaya başladı. Hem ücretsiz hem de Premium aboneler için mevcut olan Tür ve Ruh Hali filtreleri, aradığınız havayı elde etmek için “Beğendiğiniz Şarkıları” sıralamak için 15’e kadar kişiselleştirilmiş seçenek sunar.

Spotify, bugün bir blog gönderisinde yeni Tür ve Ruh Hali filtrelerini duyurdu. Spotify, bugünden itibaren dinleyicilerimizin “Beğenilen Şarkılar” koleksiyonunu yeni Tür ve Ruh Hali filtreleri aracılığıyla her ruh hali ve ana göre kolayca sıralaması için yeni bir yol sunuyor. Bu yeni özellikle, koleksiyonlarında en az 30 parça bulunan dinleyiciler, en sevdikleri şarkıları 15 adede kadar kişiselleştirilmiş ruh hali ve tür kategorisine göre filtreleyebilecek.

Spotify, “Beğenilen Şarkılar” için yeni filtrelerin bugünden itibaren kullanıma sunulduğunu ve “ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda’da hem iOS hem de Android’de” önümüzdeki haftalarda “tüm kullanıcılara ulaşacağını söylüyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!