Sharp Aquos Zate Richo onaylı kamera ile gelecek

Leica-Huawei ortaklığından sonra bu seferde Sharp’ın premium kamera şirketi Richo ile iş birliğini görüyoruz. Aquos Zate Richo sertifikasyonu ile gelecek olması bizi kamera tarafından heyecanlandırdığını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz aylarda Huawei P9 ile başlayan kameraya bu işte tecrübeli ve köklü şirketlerle yapma furyası Sharp Aquos Zate ile devam ediyor. Anlaşılan o ki bu seneden başlamak üzere bir çok telefon firmasının, kamera alanında tecrübeli şirketlere yaptıracak.

Telefona geçecek olursa; verilen bilgilere göre Aquos Zate’in su geçirmez olacağı söyleniyor. Yine sızan görüntülere göre de tasarımın Galaxy S7’ye oldukça fazla benzediğini söyleyebilirim.Sharp Aquos Zate Richo onaylı kamera ile gelecek

Telefon Snapdragon 820 yonga seti ve 3GB RAM ile birlikte gelecek. Henüz ekranın boyutu bilinmiyor ancak 1080p çözünürlüğünde IGZO panel kullanılacağı bilgisi verilmiş. Arta tarafta yazınında başında belirttiğimiz gibi 22.6MP çözünürlüğünde Ricoh sertifikalı bir kamera yer alacak.

Henüz Richo’nun kameranın yalnızca donanım kısmıyla mı yoksa hem yazlım hem donanım kısmıyla ilgileneceği hakkında bir bilgi verilmemiş. Görselden de görebileceğiniz gibi Sharp Aquos Zate siyah, beyaz ve yeşil renk seçenekleri ile satışa çıkacak ancak satış veya lansman tarihi hakkında da şuan için bir bilgi yok.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!