Samsung Galaxy S7 Ön Paneli Sızdırıldı

Samsung Galaxy S7 Ön Paneli iddia edilen görüntülerde bazı küçük değişiklikler ile Samsung’un amiral gemi modeli (Galaxy S7) için yapılmış olduğu görülebiliyor.

Ufak değişikliklerin yapıldığı yeni amiral gemi daha önce sızan Galaxy S7 görselleri ve bilgileri ile uyuşuyor.Sızan görüntülere göre “Home” tuşunun daha dikdörtgenimsi bir yapıda olacağı görülebiliyor.

“Home” tuşunda olan değişiklik gibi ahize de daha dikdörgenimsi bir yapıda olduğu görülebiliyor. Yine ön yüzde bulunan “yakınlı ve ışık” sensörlerinin sağ tarafa, ön kameranın yanın toplandığını görüyoruz.

Sızdırılan ön yüze genele olarak baktığımızda ise Galaxy S7’nin köşeleri Galaxy S6’ya göre belki biraz daha keskin olacağını söyleyebiliriz.

21 Şubat 2016 tarihinde Barcelona’da gerçekleştirilecek MWC (Mobil Dünya Kongresi) geçen senelerde olduğu gibi Samsung’un yeni telefonları modelleri ile çok konuşulacak.

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy S7; 5.2-inç 1440×2560 QHD (2K) ekran, 4GB LPDDR4 RAM, 32GB/64GB depolama seçenekleri, 20 Megapiksel arka kamera, Exynos 8890 işlemcisi (global pazarda) veya SnapDraon 820 işlemcisi (U.S. ve China) Adreno 530 GPU’su ile geleceği konuşuluyor.

21 Şubat yaklaştıkça sızdırılan görseller ve teknik özellikler katlanarak büyüyecektir. Zira Galaxy S6’da lansmana 2 saat kala hemen hemen bütün özellikleri ve görüntüleri internette dolaşıyordu.

Umarız Samsung Galaxy S7’de tasarımı ve malzeme kalitesi daha iyi bir seviyeye getirip rahikal olarak nitelendirilen hafıza kartı slotunu yeniden telefonlarına ekler.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!