Samsung Galaxy S22 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S22 duvar kağıtları lens ve partikül efektleri ve pastel renklerle tasarlanmış küresel tasarımlardan oluşuyor. Firmanın yenilikçi ve enerjik kültürünü yansıtan duvar kağıtları, 4 farklı yeni renk seçeneği ve yumuşak hatlarıyla ön plana çıkıyor.

Canlı ve pastel renklerin oluşturduğu duvar kağıtları telefonun tasarımı, renklerini ve kullanılan ekranın renk kabiliyetini ön plana çıkarıyor. Toz ve partikül efektleri ile oluşturulan görseller, balon görsellerinin bulunduğu dinamiği hareket imajların sahip duvar kağıtlarının AMOLED ekranlı telefonlarda oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Katmanlı renklerin hakim olduğu duvar kağıtlarında, sarı, turuncu mor, pembe renklerin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 1920×1920, 2340×2340 ve 3088×3088 piksel çözünürlüklerine sahip duvar kağıtlarının kare yapıda olduğunu ve uygulanış biçimine göre telefonun menü geçişlerinde oldukça güzel durduğunu belirtelim.

Toplam 16 adet görselden oluşan duvar kağıtları yüksek çözünürlükteki ekranlarda ince. detay ve partiküllerin çok iyi durduğunu belirtelim. Toplam 46.8 MB büyüklüğünde duvar kağıtlarını en altta bulunan butona basarak Google Fotoğraflar aracılığı ile tek tek görselleri indirebildiğiniz gibi ayrıca toplu olarak da indirebilirsiniz. Ayrıca Galaxy S22 zil sesleri ve bildirim sesleri sayfalarını ziyaret ederek multimedya seslerini dinleyebilir ve hoşunuza giden sesleri indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S22 Duvar Kağıtlarını İndir

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!