Galaxy J Max, 7.0-inç HD+ çözünürlüğünde TFT ekranı, 8 MP arka 2 MP ön kamerası, 4-çekirdekli 1.5GHz hızında çalışan Spreadtrum SC8830, Mali-400MP2 GPU’su, 1.5GB RAM’i, 8GB genişletilebilir (128GB kadar) depolama alanı ve 4000mAh kapasiteli bataryası ile ön plana çıkıyor.
7.0-inç 800×1280 piksel (HD+) çözünürlüğünde TFT ekran ile gelen Galaxy J Max, 216 (ppi) piksel yoğunluğuna ve 69.9% Ekran/Kasa oranına sahip.
8 Megapiksel arka 2 Megapiksel ön kamera bulunan Galaxy J Max’ın, arka tarafında LED flaş yer alıyor. f/1.9 diyafram aralığı, Yüksek Dinamik Aralığı (HDR), Yüz algılama, odak sabitleme gibi özelliklere sahip olan kamera 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
4-çekirdekli 1.5GHz hızında çalışan Spreadtrum SC8830 işlemcisi ile gelen Galaxy J Max’da, Mali-400MP2 GPU‘su bulunuyor. 1.5 GB RAM‘e ile gelen telefon 8 GB genişletilebilir (128GB kadar) dahili depolama alanına sahip.
4000mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya bulunan telefon, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, FM radyo, RDS, çift SIM kart ve 4G (Cat4 150/50 Mbps) özelliklerine sahip.
Samsung Galaxy J Max Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 5.1 (Lollipop) |
| Uzunluk: | 186.9 mm (7.36 inç) |
| Genişlik: | 108.8 mm (4.28 inç) |
| Kalınlık: | 8.7 mm (0.34 inç) |
| Ağırlık: | |
| Kasa: | Plastik |
| Çerçeve: | Plastik |
| Tuşlar: | Fiziksel/Kapasitif |
| Renk Seçenekleri: | Siyah, Altın |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 7.0 inç |
| Çözünürlük: | 800×1280 piksel (HD+) |
| Piksel yoğunluğu: | 216 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | 69.9% |
| Ekran tipi: | TFT |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 8 Megapiksel |
| Flaş: | |
| Özellikleri: | f/1.9 diyafram açıklığı, Yüz algılama, HDR, panorama |
| Video Özellikler: | 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 2 Megapiksel, f/2.2 diyafram açıklığı, 720p |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Spreadtrum SC8830 |
| İşlemci (CPU): | 4-çekirdekli, 1.5 GHz Cortex-A7 |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Mali-400MP2 |
| Sistem Belleği (RAM): | 1.5 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 8 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 256 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 4000 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Evet |
| Günlük kullanım: |
BAĞLATI |
|
| Bluetooth: | 4.0, A2DP |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | A-GPS, GLONASS |
| USB: | microUSB 2.0, USB OTG |
| Diğer: | FM radyo, RDS |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 40(2300), 44(700) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |

