OnMail Beklediğiniz iPhone E-posta Uygulaması Olabilir

Popüler Edison Mail uygulamasının arkasındaki kişiler Edison Software, şimdi gizlilik odaklı iPhone için OnMail‘i piyasaya sürdü. En iyi e-posta uygulaması arayışı, birçok kişi için asla bitmeyen bir şeydir, ancak OnMail‘in piyasaya sürülmesiyle, bazı kullanıcılar için doğru özellik ve ayar paketi olabilir.

OnMail, ilk olarak Ağustos 2020‘de herkese açık bir beta sürümüyle piyasaya çıktı. O zamandan beri yalnızca masaüstü tarayıcısı üzerinden kullanılabiliyordu, ancak bu sınırlama göz önünde bulundurulsa bile, piyasadaki en ilginç e-posta istemcilerinden biri olarak öne çıktı. OnMail‘i mevcut bir adres için üçüncü taraf bir istemci olarak kullanmak yerine, kullanıcılardan OnMail‘in tüm özelliklerine (yeni gönderenleri kabul etme veya reddetme, güçlü kullanım gibi) erişmek için yeni bir @onmail.com hesabı oluşturmaları istendi. Arama araçları ve daha fazlası. Neyse ki, OnMail, daha önce olduğundan çok daha erişilebilir olmasını sağlayacak birkaç büyük güncelleme alıyor.

İlk olarak, şimdi iOS için bir OnMail uygulaması var. OnMail masaüstü deneyimini mobil cihazlara sığacak şekilde yoğunlaştırır ve Edison Mail‘e (Edison Software’in diğer e-posta uygulaması) benzer şekilde, OnMail uygulaması harika görünür. Temiz, minimalist ve yine de OnMail‘in tüm özelliklerinde fazla şişkin görünmeden tıkanmayı başarıyor. Şu anda App Store‘da mevcut, yani herkes bu saniyede gidip kontrol edebilir.

Kullanıcılar Artık Mevcut E-postaları OnMail’e Aktarabilir

iOS uygulama sürümüne ek olarak, OnMail artık insanların mevcut e-posta adreslerini içe aktarmalarına ve OnMail‘in sunduğu tüm özelliklerden yararlanmalarına izin veriyor. Eskiden OnMail‘e başlamanın önündeki en büyük engellerden biri olduğu düşünüldüğünde, hizmeti daha önce çitin üzerinde olan herkes için çok daha çekici hale getirmelidir. Birinin OnMail‘e nasıl katıldığına bakılmaksızın, Göndereni Kabul Et de dahil olmak üzere neredeyse aynı özelliklerin tamamına sahip olurlar. Yeni / bilinmeyen bir kişi bir OnMail kullanıcısına e-posta gönderirse, o e-posta gelen kutusuna ulaşmadan önce göndereni kabul etme veya engelleme yeteneğine sahiptir. Bu, tek dokunuşla Aboneliği İptal Et ve Göndereni Engelle gibi diğer OnMail özelliklerinden bahsetmek yerine, spam e-postayla uğraşırken çok önemli olabilir.

Benzer bir kayda göre OnMail, e-posta deneyimini biraz daha güvenli hale getirmek için ‘İzleme Önleme Teknolojisi’ni de kullanıyor. OnMail‘e göre, teknoloji “okundu bilgileri aracılığıyla e-posta davranışınızı izlemeye çalışan reklam hedefleyicilerden gelen e-postalardaki casus pikselleri otomatik olarak engelleyecektir.” OnMail‘in diğer bir ayırt edici özelliği, kullanıcılara bir e-postayı yanıtlamalarını hatırlatmak, birine hızlı yanıt vermek için Akıllı Yanıtlar önermek ve kullanıcıların gelen kutularını her zaman otomatik olarak organize edebilmeleri için e-postaları Akıllı Klasörler halinde gruplamak gibi şeyler yapabilen AI kullanımıdır . Daha küçük özellikler arasında, e-postaları daha göze çarpabilir hale getirmek için Önizleme Modu, alt başlıklarla bir gelen kutusunu düzenlemek için Gelen Kutusunu Böl ve gece geç saatlerde e-posta göndermek için gizli bir karanlık mod bulunur. Bunların tümü OnMail iOS uygulamasında mevcuttur ve kullanıcılara masaüstünde bulacakları deneyimi yaşatır.

iPhone için çok sayıda e-posta uygulaması varken, OnMail alan için güçlü bir rakip gibi görünüyor. E-postayı daha yönetilebilir hale getirmek için birçok özelliğe sahiptir, iOS uygulaması inanılmaz derecede kaygandır ve kullanımı ücretsizdir (isteğe bağlı ücretli planlarla). Tüm bu haberlerin tek gerçek dezavantajı, mevcut e-posta adresleri için içe aktarma özelliğinin, sırasıyla 50 $ veya 100 $ / yıla mal olan Kişisel ve Profesyonel planlarla sınırlı olmasıdır. Spark, Outlook, Canary ve Airmail, OnMail‘in karşı karşıya kaldığı diğer iOS e-posta uygulamalarından sadece birkaçıdır, ancak Edison Mail‘in kanıtladığı kadar iyi bir uygulama varsa, herhangi birinin dikkatini çekmeye değer olacaktır.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!