OnePlus 3’ün Canlı Fotoğrafları Sızdırıldı

Uygun fiyatlı telefonları ile tanınan Çin menşeli akıllı telefon firması OnePlus’ın yeni amiral gemi telefonu OnePlus 3’ün canlı fotoğrafları ve bazı özellikleri sızdırıldı.

OnePlus 3’ün Canlı Fotoğrafları

Bu sefer de plastik bir kasaya sahip olan telefonun ön tarafında bir adet parmak izi okuyucu dikkatimizi çekiyor. Diğer Oneplus telefonlarında bulunmayan parmak izi okuyucu, OnePlus 3 ile birlikte ilk defa kullanılmış olacak.

Ayrın ekran camının da 2.5D (köşeleri oval) olduğunu görüyoruz. Özellikle iPhone 6 ile popüler olan bu akımı OnePlus 3’de dahil hemen hemen bütün telefonlarda görebiliyoruz.

Yayınlanan diğer görselde ise OnePlus 3’ün USB Tip-C girişine sahip olduğu görülüyor. Yine OnePlus’ın diğer amiral gemi telefonundan alışık olduğumuz gibi USB Tip-C ile gelmesi bizi şaşırtmadı ancak asıl merak edilen şey bu USB girişinin 2.0’mı, 3.0 veya 3.1’mi olacağı. Galiba bunun Oneplus resmi bir duyuru yaptığında öğrenebileceğiz.

Donanım olarak telefonun Snapdragon 820 işlemcisi, 32/64GB dahili depolama alanı, 4/6 GB RAM seçenekleri, 5-inç 1080p ekran geleceği düşünülüyor. Mayıs 18 – 28 arasında duyurulacak olan telefonun yaklaşık olarak 300-330 dolar arası bir fiyattan satılacağı konuşuluyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!